2019

XX Targi Pracy i Praktyk dla Elektroników i Informatyków

XX Targi Pracy i Praktyk dla Elektroników i Informatyków na Politechnice Warszawskiej, to wydarzenie, na którym będziemy mieli przyjemność gościć w dniach 16-17 października 2017 roku. Na targach będziemy poszukiwać do naszego zespołu Sevenet S.A.: Przedstawicieli Handlowych, Operatorów Helpdesk, Inżynierów Systemowych RS i DC oraz Inżynierów Security. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do naszego stoiska na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych.

Więcej informacji o wydarzeniu, można znaleźć pod tym linkiem

II Forum Bezpieczeństwa IT w Administracji

W dniach 11-13 października, w Jastrzębiej Górze, będziemy mieli okazję gościć na ogólnopolskiej konferencji dla osób zainteresowanych cyberbezpieczeństwem sektora publicznego. Tematyka Forum obejmuje zarówno kwestie techniczne dotyczące ochrony przed zagrożeniami z zewnątrz i wewnątrz, jak i kwestie organizacyjne - rozumiane jako zachowanie ciągłości działania jednostki czy konkretnego systemu. Na konferencji, nasz specjalista od Data Center Security, Radosław Sałapa, wygłosi swoją prezentację pod tytułem „ Ochrona sieci z zastosowaniem zintegrowanego systemu kontroli dostępu". 

Zachęcamy do zapoznania się z pełną agendą konferencji.

Usługa Seventica na Przystanku Woodstock 

W sierpniu 2017 roku, korzystając z usługi Seventica, wspieraliśmy Przystanek Woodstock, tłumacząc spotkania i rozmowy z przedstawicielami Akademii Sztuk Pięknych na język migowy. Z końcem września dostaliśmy od organizatorów Festiwalu oficjalne podziękowanie za nasz udział. Chcielibyśmy również złożyć serdeczne wyrazy wdzięczności za możliwość owocnej współpracy. Cieszymy się, że dzięki nam, Przystanek Woodstock stał się jeszcze bardziej otwarty na wszystkich uczestników.

Sevenet S.A. w II etapie konkursu Procon Polzak 2017

Miło jest nam poinformować, że Sevenet S.A. z powodzeniem zakończył I etap konkursu Procon Awards 2017 „Supplier of the year 2016” w kategorii IT. Tym samym zakwalifikowaliśmy się do II etapu, w którym będziemy oceniani przez pryzmat zadowolenia naszych klientów.

Konferencja PLNOG 2017 

W dniach 25-26 września w Krakowie odbędzie się jedna z największych konferencji dla osób z branży telekomunikacyjnej – „PLNOG 2017. Where iPeople meet.”. Jest to wydarzenie, na którym nie mogło nas zabraknąć, a które wspieramy pełną mocą będąc jego Złotym Partnerem. Zapraszamy do odwiedzania naszego stoiska podczas konferencji i rozmów z naszymi specjalistami, którzy chętnie opowiedzą o meandrach swojej pracy oraz specyfice naszej firmy. W programie mamy również wykład prowadzony przez inżyniera sieciowego Sevenet S.A., Krzysztofa Załęskiego, pod tytułem „Puść ansibla gitem przez dżenkinsa". Będzie to prelekcja mówiąca o różnych sposobach automatyzacji konfiguracji sieci, a przede wszystkim o jednym z nich, wykorzystującym narzędzia DevOps. 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami konferencji na: www.plnog.pl

Seventica dostępna w warszawskich placówkach medycznych

Oferowana przez nas usługa tłumacza języka migowego, Seventica, jest dostępna już w 19 lokalizacjach w Warszawie - aptekach, szpitalach oraz przychodniach. Dzięki niej Głusi mogą uzyskać pomoc bez konieczności zabierania ze sobą osoby towarzyszącej. Dokładne adresy tych miejsc znajdują się poniżej:

SZPZLO Praga Północ, przychodnie:
• ul. Jagiellońska 34
• ul. Dąbrowszczaków 5a
• ul. Radzymińska 101/103

SZPZLO Warszawa Targówek, przychodnie:
• ul. Tykocińska 34
• ul. Balkonowa 4
• ul. Rembielińska 8
• ul. Remiszewska 40
• ul. Łojewska 6
• ul. Poborzańska 6

Szpital Bielański, ul. Cegłowska 80
• SOR
• Przychodnia

Warszawski Szpital dla Dzieci:
• ul. Kopernika 43, izba przyjęć i przychodnia
• ul. Wyzwolenia 9, poradnia

Szpital MSWiA, ul. Wołoska 137
• SOR
• Przychodnia

Apteki ZIKO:
• ul. Mickiewicza 27
• ul. Świętokrzyska 9
• ul. Targowa 39

Pracownia Psychologów PROGRESS, ul. Krakowskie Przedmieście 41

Zapraszamy do odwiedzania tych placówek oraz korzystania z usługi Seventica!

Sevenet wspiera młode talenty

Sevenet wspiera Młodych. Od dwóch lat wspieramy uczniów Zespołu Szkół Łączności, gdzie mamy swoją klasę patronacką. Bierzemy również udział w projekcie "Wakacyjny Staż" organizowany przez Miasto Gdańsk. Nasze zaangażowanie zostało docenione przez Prezydenta Miasta Gdańska oraz Zespół Szkół Łączności za co serdecznie dziękujemy.

XV edycja "Wakacyjnego Stażu"!

Już po raz piętnasty w Gdańsku, odbyła się akcja „Wakacyjny Staż”, w której mamy przyjemność brać udział po raz kolejny. W tym roku przyjęliśmy pod swoje skrzydła dwóch stażystów, którzy pod okiem naszych ekspertów będą mieli okazję zdobyć nowe umiejętności i doświadczenie zawodowe, co na pewno w przyszłości ułatwi im wejście na rynek pracy. 
Laureatom serdecznie gratulujemy!

Finance Contact Center Forum

Już jutro gościmy na konferencji Finance Contact Center Forum „WYZWANIA ERY BANKOWOŚCI CYFROWEJ” w Warszawie jako Partner wydarzenia. W trakcie Konferencji dyskusji zostaną poddane tematy związane z wyzwaniami, które pojawiają się w erze bankowości cyfrowej oraz nowoczesnymi rozwiązaniami dotyczącymi Contact Center. 

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową agendą: 

http://fccf.eu/#Agenda

II Ogólnopolski Konwent Informatyków

25-26 maja 2017 r. odbędzie się druga edycja Ogólnopolskiego Konwentu Informatyków w Suchedniowie koło Kielc. Tegorocznym współorganizatorem jest Marszałek Województwa Świętokrzyskiego, zaś SEVENET S.A. jest jednym z głównych partnerów tego wydarzenia. Konferencja powstała z inicjatywy miesięcznika IT w Administracji, który dzięki już kilkuletniemu doświadczeniu w organizacji lokalnych konwentów. Spotkanie jest skierowane przede wszystkim do pracowników działów IT z administracji publicznej.

Szczegółowy harmonogram wydarzenia dostępny jest na stronie: http://www.oki.itwadministracji.pl/harmonogram/

Podziękowanie - Jubileusz 20-lecia Sevenet S.A.

Podziękowanie - Konferencja Sevenet Story Scene

Tester Oprogramowania

Sevenet S.A. jest jednym z fundatorów stażu w ramach programu „Tester oprogramowania”, dlatego już dzisiaj w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym odbędzie się spotkanie, na którym zaprezentowany zostanie profil naszej firmy. W kolejnej części odbędzie się prezentacja uczestników programu, z których wybierzemy jedną osobę, która od 22 maja odbędzie 3-miesięczny staż w naszej firmie. Życzymy wszystkim powodzenia!

O szczegółach projektu można przeczytać na stronie GPNT: http://www.gpnt.pl/aktualności/wydarzenia/2404-zostań-testerką-oprogramowania/

Pomorski Konwent Informatyków

Nasza firma z wielką przyjemnością partneruje interesującym wydarzeniom, dlatego też w tym roku ponownie została Partnerem Głównym Pomorskiego Konwentu Informatyków, który odbędzie się w dniach 11-12 maja 2017 r. w Juracie. Intencją tego wydarzenia jest integracja informatyków, z bliskiego naszej firmie regionu, zatrudnionych w różnych placówkach administracji publicznej. Organizatorem konwentu jest miesięcznik „IT w Administracji”, który prezentuje rozmaite technologie informatyczne stosowane w sektorze publicznym.

Zapraszamy do sprawdzenia tegorocznego harmonogramu: www.pki.itwadministracji.pl/harmonogram

Konferencja „Klient w Urzędzie”

Po raz kolejny mamy przyjemność być Partnerem Generalnym konferencji „Klient w Urzędzie”, znanej wcześniej jako „Petent 2.0”, która odbędzie się 26 i 27 kwietnia 2017 r. w Centrum Historii Zajezdnia we Wrocławiu. Wydarzenie to poświęcone jest tematyce związanej z efektywną pracą w sektorze publicznym, nastawioną na sprawną, wielokanałową obsługę klientów. Czwarta edycja tego wydarzenia będzie skupiać się przede wszystkim na kwestiach dotyczących koordynacji działań w dziedzinie cyfryzacji, realizowanych na różnych poziomach, w celu poprawy obsługi interesantów w urzędach.

Zachęcamy do zapoznania się z programem tegorocznej edycji konferencji: www.klientgov.pl/agenda-2017

Życzenia wielkanocne

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy naszym Klientom i Partnerom Biznesowym dużo radości, zdrowia i pomyślności w życiu zawodowym i prywatnym, aby ten wyjątkowy czas napełnił Państwa serca otuchą i nadzieją oraz pozwolił przezwyciężyć trudności i pomógł zrealizować wszystkie plany.

IV Forum Kierowników IT w Administracji

Z przyjemnością informujemy, że zostaliśmy Głównym Partnerem IV Forum Kierowników IT w Administracji, które odbędzie się 29-31 marca w Zakopanem. Podstawowym celem konferencji jest wymiana doświadczeń oraz przedstawienie najlepszych rozwiązań informatycznych w jednostkach publicznych.

Podczas tej edycji przedstawimy Państwu konsekwencje wynikające z braku zarządzania bezpieczeństwem w instytucjach publicznych.

Więcej informacji: LINK

Sevenet Partnerem F5 Forum!

Z przyjemnością informujemy, iż po raz kolejny jesteśmy Partnerem F5 Forum, które odbędzie się już jutro - 21 marca w Warszawie! Wydarzenie ma na celu zaprezentowanie najnowszych trendów w zakresie bezpieczeństwa elektronicznego, sposobów ochrony przed atakami w sieci oraz metod migracji do chmury.

Więcej informacji tu: LINK

Seminarium "Firma Idea. Realne wyzwania, niematerialne wartości"

Z przyjemnością informujemy, iż jesteśmy sponsorem seminarium „Firma Idea. Realne wyzwania, niematerialne wartości”, które odbędzie się 22 marca na Politechnice Gdańskiej. To debata na styku biznesu i nauki, dotycząca wartości niematerialnych i ich roli w rozwoju firmy i gospodarki. Organizatorem tego wydarzenia jest m.in. Gdański Klub Biznesu.

Gdański Klub Biznesu

Gdański Klub Biznesu to stowarzyszenie, które zrzesza przedstawicieli czołowych firm na Pomorzu. Sevenet, jako członek tej organizacji i ekspert w zakresie cyberbezpieczeństwa zaprasza, w dniu 10 marca, członków stowarzyszenia na prezentację dotyczącą aktualnie jednych z najniebezpieczniejszych dla organizacji ataków APT, czyli perfekcyjnie zorganizowanych, niezwykle zaawansowanych i celowanych w konkretne przedsiębiorstwa. Podpowiemy, jak się przed nimi ochronić, a kiedy trzeba i obronić.

Partnerzy

Nagrody

Informacja:

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu gromadzenia danych statystycznych. Ustawienia cookies można zmienić w przeglądarce internetowej. Korzystanie z tej strony internetowej bez zmiany ustawień cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.