2019

Konferencja "Przestępczość Teleinformatyczna XXI wieku"

W dniach 17-19.06.2019 r. odbędzie się 2 edycja konferencji "Przestępczość Teleinformatyczna XXI wieku" w Gdyni. Podczas wydarzenia nasz inżynier - Bartosz Kuca opowie m.in. o tym jak pasywne mechanizmy ochrony przestały być wystarczające w walce z zagrożeniami i co należy zrobić, aby się przed nimi bronić.

Pełna agenda oraz więcej szczegółów: TU

Kongres Gospodarki Elektronicznej

Zbliża się XIV edycja Kongresu Gospodarki Elektronicznej, podczas której będziecie mieli okazję wysłuchać wystąpienia Kariny Akseńczuk oraz Michała Konwerskiego na temat naszej usługi "Komunikacja bez barier"! Cała konferencja będzie tłumaczona na język migowy przez tłumaczy Komunikacji bez barier.

Zapraszamy o 12.15 do Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW przy ul. Rektorska 4 w Warszawie.

Więcej informacji: TU

Podziękowania

Trzecia edycja "Sevenet Story Scene" już za nami! Dziękujemy wszystkim naszym Klientom, Partnerom oraz Współpracownikom za obecność oraz miłą atmosferę. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku będzie nas jeszcze więcej. Wkrótce na stornie http://www.storyscene.sevenet.pl pojawi sie wideo relacja oraz zdjęcia z tegorocznej edycji! Do zobaczenia za rok :)

Sevenet Story Scene już wkrótce!

Trzecia edycja Sevenet Story Scene już w najbliższy czwartek! W programie m.in. „Spojrzenie w przyszłość obsługi i utrzymania Klienta”,Najlepszą obroną jest atak” czyli dlaczego pasywne mechanizmy ochrony przestały być wystarczające, oraz wiele, wiele więcej! Więcej informacji pod https://storyscene.sevenet.pl/.

Serdecznie zapraszamy!

Sevenet na Kongresie Forum Technologii Bankowych!

W dniach 3-4 kwietnia 2019 roku mieliśmy okazję uczestniczyć w kongresie oraz Gali 15-lecia Forum Technologii Bankowych. Podczas tego wydarzenia otrzymaliśmy Jubileuszową nagrodę za wspieranie banków w tworzeniu i wdrażaniu nowoczesnych technologii, którą w imieniu firmy odebrała Joanna Barczyk - Członek Zarządu ds. Operacyjnych.

Dziękujemy Forum Technologii Bankowych za to wyróżnienie!

Wywiad w "Pulsie Biznesu"

3 kwietnia ukazał się wywiad w "Pulsie Biznesu". Prezes Sevenet S.A. - Rafał Chomicz oraz Przemysław Kania - dyrektor generalny Cisco, opowiedzili m.in. o tym jak nowoczesne technologie komunikacyjne wpływają na pracę oraz czy odbiorcy z sektora publicznego są zainteresowani nowoczesnymi technologiami komunikacyjnymi.

Zachęcamy do przeczytania wywiadu: TU

Sevenet S.A.na Absolvent Talent Days w Warszawie!

14 marca po raz kolejny będziemy mieli okazję gościć na największych targach pracy i praktyk, Absolvent Talent Days w Warszawie! Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko, na którym będzie można porozmawiać z rekruterami oraz inżynierami, o możliwości rozwijania swojej kariery w ramach Sevenet S.A..

Zapraszamy na PGE Narodowy, w godz. 10-17! 

"Komunikacja bez barier" na targach Absolvent Talent Days!

Absolvent Talent Days jak magnes przyciąga setki tysięcy młodych ludzi. W tej edycji największe targi pracy i praktyk otwierają się również na osoby Głuche! Dzięki współpracy Sevenet z firmą Absolvent stworzymy strefę, w której osoba Głucha będzie mogła porozmawiać z Pracodawcą wykorzystując najnowszą technologię tłumaczeń online.

Strefa „Komunikacji bez barier” będzie dostępna podczas targów Absolvent Talent Days w trzech miastach w Gdańsku (7 marca) , Łodzi (2 kwietnia) oraz w Poznaniu (10 kwietnia). 

Podczas targów odbędzie się również wykład, w którym Karina Akseńczuk - kierownik zespołu Komunikacji bez barier i tłumaczka Polskiego Języka Migowego oraz Michał Konwerski - Głuchy programista w Sevenet S.A., opowiedzą Wam jak wygląda rynek pracy widziany z dwóch perspektyw - Głuchego oraz jego pracodawcy. Wyjaśnią jak efektywnie się porozumiewać, jakich narzędzi do tego używać, na co uważać w codziennej komunikacji i dlaczego Głuchy pracownik, to dobry pracownik!

Widzimy się już 7 marca na ERGO Arenie w Trójmieście!
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny - wystarczy pobrać bilet: https://bit.ly/2WJ8gXK

Sevenet partnerem PLNOG22!

11-12 marca Sevenet S.A. jako Partner weźmie udział w konferencji PLNOG. Ta wiosenna edycja wydarzenia będzie miała miejsce w MsMermaid w Warszawie.

Podczas tegorocznej edycji będzie okazja do wysłuchaia prelekcji naszych dwóch ekspertów - Krzysztofa Załęskiego oraz Marcela Guzendy!

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji oraz do wysłuchania prelekcji!

System wideokonferencyjny mBanku realizowany przez Sevenet S.A.!

Ponad 300 lokalizacji w Polsce, Czechach i na Słowacji komunikujących się w czasie rzeczywistym za pomocą najnowocześniejszego systemu wideokonferencji przy pełnym zabezpieczeniu danych, w jakości 4K – oto rozwiązanie, nad którym od 2017 roku pracował Sevenet wraz z mBankiem, bazując na zaawansowanej technologii Cisco.

Wdrożenie jednego z największych systemów wideokonferencyjnych w Europie przykuło uwagę wielu mediów. O naszym projekcie napisali m.in. ccnews, brandsIT, fintek czy trójmiasto.pl.

Więcej informacji o technologii Cisco użytej we wdrożeniu oraz poziomie zadowolenia mBanku ze zrealizowanego projektu dostępne są na dedykowanej dla tego projektu stronie www.sevenetbusinesstory.pl 

Sevenet gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!

Pomaganie jest dziecinnie prostePrzed nami 27. Finał WOŚP. W tym roku celem jest zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Sevenet też będzie miała swój mały wkład w to wydarzenie. Zapraszamy wszystkich przed telewizory o godz. 9:30 do Dzień Dobry TVN.

Sevenet Business Story

Jeden z najnowocześniejszych systemów wideokonferencyjnych w Europie Środkowej stworzony przez Sevenet S.A.

Ponad 300 lokalizacji w Polsce, Czechach i na Słowacji komunikujących się w czasie rzeczywistym, za pomocą najnowocześniejszego systemu wideokonferencyjnego, przy pełnym zabezpieczeniu danych, w jakości 4K – oto rozwiązanie, nad którym od 2017 roku pracował Sevenet. Więcej informacji o tym projekcie dostępne jest na stronie: https://www.sevenetbusinesstory.pl/.

Istnieje możliwość osobistego spotkania z twórcami tego wdrożenia na kameralnym śniadaniu biznesowym "Sevenet Business Story" – wystarczy zostawić swoje dane na stronie https://www.sevenetbusinesstory.pl/, aby wygrać zaproszenie na to wydarzenie!

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona.

Wesołych Świąt!

Wszystkim pracownikom, partnerom, klientom oraz współpracownikom życzymy, aby te Święta były dla Państwa czasem spędzonym w gronie najbliższych, a nadchodzący Nowy Rok niósł ze sobą wiele sukcesów, pomyślności i szczęśliwych chwil!

Nagroda dla Sevenet na Cisco Partner Summit 2018!

Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy prestiżową nagrodę - Architectural Excellence Partner of the Year: Collaboration podczas tegorocznego Cisco Partner Summit. Dziękujemy za wspaniały tydzień i gratulujemy wszystkim tegorocznym zwycięzcom!

Veeam Silver Partner

Z przyjemnością informujemy, że jako Sevenet S.A. spełniliśmy wszystkie kryteria pozwalające na uzyskanie partnerstwa Veeam na poziomie Silver. Poziom partnerstwa definiowany jest poprzez zdobyte szkolenia i certyfikaty oraz odpowiedni poziom sprzedaży.

Partnerstwo z Veeam jest dla nas istotne ponieważ jest to producent rozwiązania, które pozycjonujemy jako główne w zakresie oferowanych rozwiązań Backup & Recovery. Integralność produktów oraz współpraca na linii Cisco – Veeam również nie jest bez znaczenia przy oferowaniu kompleksowych rozwiązań Data Center.

Sevenet S.A na targach Absolvent Talent Days w Krakowie

W dniu 6 listopada będziemy mieli przyjemność wziąć udział w jesiennej edycji targów praktyk i staży Absolvent Talent Days w Krakowie. Serdecznie zaprszamy na stoisko naszej firmy, na którym będzie możliwość porozmawiania z naszymi przedstawicielami oraz zdobycia informacji o rozwoju swojej kariery w ramach Sevenet S.A. Podczas targów, będzie również możliwość zapoznania się z naszą usługą "Komunikacja bez barier", polegającej na tłumaczeniu online Polskiego Języka Migowego oraz języka angielskiego i niemieckiego. 

Wyróżnienie w konkursie Procon Awards 2018!

Z przyjemnością informujemy, że firma Sevenet po raz drugi została doceniona w konkursie Procon Awards i otrzymała od Kapituły konkursu wyróżnienie w kategorii dostawca IT. To wyróżnienie cieszy nas tym bardziej, że po raz kolejny nasi klienci osobiście oceniali współpracę z nami oraz jakość zapewnianych przez nas usług. Serdecznie dziękujemy!

Sevenet mecenasem Digital Excellence Awards 2018!

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku Sevenet S.A. został mecenasem konkursu Digital Excellence Awards. To konkurs, podczas którego wyróżniani są najlepsi z najlepszych liderów przemian cyfrowych. Podczas uroczystej gali, która odbędzie się już 17 października 2018 r. zostaną przyznane tytuły Digital Excellence of the Year.

Więcej informacji o konkursie, znajdą Państwo: TU

NASA Space App Challenge Gdańsk

Miło nam poinformować, że 20-21 października, będziemy mieli przyjemność wziąć udział jako partner w NASA Space Apps Gdańsk 2018 czyli w trójmiejskiej edycji największego na świecie hackatonu. W roli mentora, w wydarzeniu weźmie udział inżynier Sevenet S.A. Maciej Wierzbowski. 

To już trzecia polska edycja globalnego konkursu organizowanego przez NASA, którego uczestnicy na całym świecie jednocześnie tworzą open-sourcowe rozwiązania odpowiadające na wyzwania zdefiniowane przez amerykańskich naukowców. Projekty uczestników pomagają w prowadzeniu badań naukowych, popularyzacji nauki, podnoszeniu jakości życia na Ziemi oraz pracy służb administracji publicznej.

Jesienna edycja Absolvent Talent Days 2018 w Gdańsku!

Serdecznie zapraszamy 11 października do Ergo Areny w Gdańsku na jesienną, jubileuszową edycję największych targów pracy, praktyk i staży Absolvent Talent Days, podczas których będzie można spotkać się z naszym zespołem i porozmawiać o możliwości rozwoju swojej kariery zawodowej w ramach Sevenet S.A.

Podczas Absolvent Talent Days będzie można również zapoznać się z naszą usługą „Komunikacja bez barier”, polegającą na tłumaczeniu Polskiego Języka Migowego, angielskiego i niemieckiego online w czasie rzeczywistym.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z tym rozwiązaniem!

Partnerzy

Nagrody

Informacja:

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu gromadzenia danych statystycznych. Ustawienia cookies można zmienić w przeglądarce internetowej. Korzystanie z tej strony internetowej bez zmiany ustawień cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.