2019

Sevenet Business Story

Jeden z najnowocześniejszych systemów wideokonferencyjnych w Europie Środkowej stworzony przez Sevenet S.A.

Ponad 300 lokalizacji w Polsce, Czechach i na Słowacji komunikujących się w czasie rzeczywistym, za pomocą najnowocześniejszego systemu wideokonferencyjnego, przy pełnym zabezpieczeniu danych, w jakości 4K – oto rozwiązanie, nad którym od 2017 roku pracował Sevenet. Więcej informacji o tym projekcie dostępne jest na stronie: https://www.sevenetbusinesstory.pl/.

Istnieje możliwość osobistego spotkania z twórcami tego wdrożenia na kameralnym śniadaniu biznesowym "Sevenet Business Story" – wystarczy zostawić swoje dane na stronie https://www.sevenetbusinesstory.pl/, aby wygrać zaproszenie na to wydarzenie!

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona.

Wesołych Świąt!

Wszystkim pracownikom, partnerom, klientom oraz współpracownikom życzymy, aby te Święta były dla Państwa czasem spędzonym w gronie najbliższych, a nadchodzący Nowy Rok niósł ze sobą wiele sukcesów, pomyślności i szczęśliwych chwil!

Nagroda dla Sevenet na Cisco Partner Summit 2018!

Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy prestiżową nagrodę - Architectural Excellence Partner of the Year: Collaboration podczas tegorocznego Cisco Partner Summit. Dziękujemy za wspaniały tydzień i gratulujemy wszystkim tegorocznym zwycięzcom!

Veeam Silver Partner

Z przyjemnością informujemy, że jako Sevenet S.A. spełniliśmy wszystkie kryteria pozwalające na uzyskanie partnerstwa Veeam na poziomie Silver. Poziom partnerstwa definiowany jest poprzez zdobyte szkolenia i certyfikaty oraz odpowiedni poziom sprzedaży.

Partnerstwo z Veeam jest dla nas istotne ponieważ jest to producent rozwiązania, które pozycjonujemy jako główne w zakresie oferowanych rozwiązań Backup & Recovery. Integralność produktów oraz współpraca na linii Cisco – Veeam również nie jest bez znaczenia przy oferowaniu kompleksowych rozwiązań Data Center.

Sevenet S.A na targach Absolvent Talent Days w Krakowie

W dniu 6 listopada będziemy mieli przyjemność wziąć udział w jesiennej edycji targów praktyk i staży Absolvent Talent Days w Krakowie. Serdecznie zaprszamy na stoisko naszej firmy, na którym będzie możliwość porozmawiania z naszymi przedstawicielami oraz zdobycia informacji o rozwoju swojej kariery w ramach Sevenet S.A. Podczas targów, będzie również możliwość zapoznania się z naszą usługą "Komunikacja bez barier", polegającej na tłumaczeniu online Polskiego Języka Migowego oraz języka angielskiego i niemieckiego. 

Wyróżnienie w konkursie Procon Awards 2018!

Z przyjemnością informujemy, że firma Sevenet po raz drugi została doceniona w konkursie Procon Awards i otrzymała od Kapituły konkursu wyróżnienie w kategorii dostawca IT. To wyróżnienie cieszy nas tym bardziej, że po raz kolejny nasi klienci osobiście oceniali współpracę z nami oraz jakość zapewnianych przez nas usług. Serdecznie dziękujemy!

Sevenet mecenasem Digital Excellence Awards 2018!

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku Sevenet S.A. został mecenasem konkursu Digital Excellence Awards. To konkurs, podczas którego wyróżniani są najlepsi z najlepszych liderów przemian cyfrowych. Podczas uroczystej gali, która odbędzie się już 17 października 2018 r. zostaną przyznane tytuły Digital Excellence of the Year.

Więcej informacji o konkursie, znajdą Państwo: TU

NASA Space App Challenge Gdańsk

Miło nam poinformować, że 20-21 października, będziemy mieli przyjemność wziąć udział jako partner w NASA Space Apps Gdańsk 2018 czyli w trójmiejskiej edycji największego na świecie hackatonu. W roli mentora, w wydarzeniu weźmie udział inżynier Sevenet S.A. Maciej Wierzbowski. 

To już trzecia polska edycja globalnego konkursu organizowanego przez NASA, którego uczestnicy na całym świecie jednocześnie tworzą open-sourcowe rozwiązania odpowiadające na wyzwania zdefiniowane przez amerykańskich naukowców. Projekty uczestników pomagają w prowadzeniu badań naukowych, popularyzacji nauki, podnoszeniu jakości życia na Ziemi oraz pracy służb administracji publicznej.

Jesienna edycja Absolvent Talent Days 2018 w Gdańsku!

Serdecznie zapraszamy 11 października do Ergo Areny w Gdańsku na jesienną, jubileuszową edycję największych targów pracy, praktyk i staży Absolvent Talent Days, podczas których będzie można spotkać się z naszym zespołem i porozmawiać o możliwości rozwoju swojej kariery zawodowej w ramach Sevenet S.A.

Podczas Absolvent Talent Days będzie można również zapoznać się z naszą usługą „Komunikacja bez barier”, polegającą na tłumaczeniu Polskiego Języka Migowego, angielskiego i niemieckiego online w czasie rzeczywistym.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z tym rozwiązaniem!

PLNOG21

1-2 października Sevenet S.A. jako Złoty Partner weźmie udział w konferencji PLNOG. Ta jesienna edycja wydarzenia, tradycyjnie będzie miała miejsce w Krakowie, w Hotelu Galaxy.

Pierwszego dnia konferencji, nasz inżynier systemowy Marcel Guzenda wygłosi swoją prelekcję pt. „Chmura prywatna w wydaniu Hiperkonwergentnym”. Opowie o tym, jak rozwiązania Hiperkonwergentne łączące w sobie serwery, sieć oraz definiowaną programowo warstwę storage na dobre wpisały się do kanonu rozwiązań po jakie sięgamy budując prywatną chmurę. Na przykładzie platformy Cisco HyperFlex przedstawi kluczowe komponenty i funkcjonalności architektury. W szczególności skupi się na wydajności oraz niezawodności rozwiązania, a także omówi aspekty związane z siecią zarówno w obrębie klastra jak i środowiska rozproszonego.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji oraz do wysłuchania prelekcji!

Sevenet S.A. na Banking Contact Center Forum 

25 września będziemy mieli okazję gościć na Banking Contact Center Forum 2018. To doroczna konferencja dla środowiska bankowego, na której mamy w tym roku przyjemność być partnerami. Podczas wydarzenia, nasz inżynier systemowy Arkadiusz Rybacki wygłosi prelekcję "Pokolenie X, Y, Z czyli wymagający, trudny i nowoczesny klient sektora bankowego, a obsługa przy wykorzystaniu wielu kanałów komunikacyjnych w Contact Center". Wykład odbędzie się w warszawskim Klubie Bankowca, o godz. 12.35.
Serdecznie zapraszamy!

Sevenet S.A. na IT Career Summit

20 września 2019 będziemy gościć w Warszawie na Stadionie Narodowym na IT Career Summit - niepowtarzalnych i jedynych w swoim rodzaju targach pracy, które koncentrują w jednym miejscu najlepszych pracodawców i wybitnych ekspertów ze świata informatyki oraz nowych technologii. Serdecznie zapraszamy!

Podziękowania dla Sevenetu od Festiwalu Pol’and’Rock!

Z przyjemnością dzielimy się podziękowaniami od Jurka Owsiaka i Festiwalu Pol'and'Rock, których po raz drugi mieliśmy okazję wspierać podczas Najpiękniejszego Festiwalu Świata! Nasi tłumacze Polskiego Języka Migowego usługi „Komunikacja bez barier" tłumaczyli wykłady, debaty i wywiady podczas Akademii Sztuk Przepięknych, a także poprowadzili warszaty z podstaw tego języka. My również serdecznie dziękujemy! :-)

Sevenet S.A. otwiera Festiwal Pol’and’Rock na Głuchych!

Już w następnym tygodniu, wielbiciele Najpiękniejszego Festiwalu Świata, spotkają się po raz 24. w Kostrzynie nad Odrą. Tym razem impreza odbędzie się pod nazwą Festiwal Pol’and’Rock. W tym roku, organizatorzy zadbali o to, aby osoby głuche również mogły wziąć w niej udział. Debaty i rozmowy, towarzyszące Woodstockowi w ramach Akademii Sztuk Przepięknych, już po raz drugi zostaną przetłumaczone na polski język migowy. Na festiwalu odbędą się również warsztaty, które wprowadzą uczestników w świat widziany oczami niesłyszących. Poprowadzi je Paweł Rosik, trener polskiego języka migowego w Sevenet S.A., który jest osobą niesłyszącą. Opowie on o języku migowym, nauczy podstawowych zwrotów i przede wszystkim uwrażliwi na potrzeby osób głuchych.

Zrealizowanie tych warsztatów będzie możliwe dzięki nowych technologiom zastosowanym w ramach usługi „Komunikacja bez barier”. Jest to rozwiązanie, które stale rozszerza swój zasięg. Głusi mogą skorzystać z niego w wielu urzędach, placówkach służby zdrowia, instytucjach kultury, a także sieciach największych marek takich jak Castorama, Auchan czy Leroy Merlin, a w tym roku również na Festiwalu Pol’and’Rock.

Zapraszamy do przeczytania artykułu o naszym udziale na stronie Pol’and’Rock’Festiwal!

Sevenet S.A. partnerem Akademii Sportu Młode Lwy Gdańsk

Z przyjemnością informujemy, że Sevenet S.A., został Partnerem Akademii Sportu Młode Lwy Gdańsk na czas trwania najbliższego sezonu sportowego. Odpowiedzialne zadanie wychowania i kształcenia dzieci w nurcie pasji i zasad fair play, którego podjęło się to stowarzyszenie, jest bliskie naszym przekonaniom i zasadom, którymi kierujemy się w biznesie. Cieszymy się, że wspólnie będziemy mogli stać się częścią małych i dużych sukcesów podopiecznych Akademii Sportu Młode Lwy.

Podziękowania Prezydenta Miasta Gdańsk za udział w projekcie "Wakacyjny staż"

Od kilku lat Sevenet S.A. ma przyjemność uczestniczyć w projekcie "Wakacyjny staż", organizowanym przez Urząd Miasta Gdańsk. Dzięki temu przedsięwzięciu studenci i absolwenci uczelni wyższych mogą rozwinąć swoje kwafikacje oraz pogłębić wiedzę praktyczną, odbywając staż w firmach, które zgłosiły chęć współpracy. 21 czerwca 2018 roku mieliśmy przyjemność przyjąć z rąk Prezydenta Miasta Gdańska, Pawła Adamowicza, podziękowania za ufundowane miejsca stażowe dla Laureatów tegorocznej edycji projektu "Wakacyjny staż", a także katalog "Gdańsk. Miasto Wolności" autorstwa Dariusza Kuli i Jacka Friedricha. Dziękujemy również za możliwość współpracy przy tym ważnym społecznie projekcie!

Sevenet S.A. na IDC Modern Infrastructure Forum 2018

14 czerwca 2018 mieliśmy przyjemność uczestniczyć w konferencji IDC Modern Infrastructure Forum 2018. Podczas niej nasz ekspert Michał Kłeczek wygłosił krótką prezentację pt. „wIPS, kontrola dostępu, telemetria - czy to wystarczy dla bezpiecznego połączenia wireless?”. W trakcie prezentacji zostały omówione najważniejsze aspekty budowy sieci wireless z uwzględnieniem trendów, best practice oraz różnorodności systemów bezpieczeństwa przeznaczonych dla rozwiązań bezprzewodowych.

Podziękowania dla Sevenet S.A.!

Sevenet S.A. otrzymało nietypowe, graficzne podziękowanie za udział i wsparcie konferencji "Konkurencyjna edukacja. Uczelnia-Idea: Cyfrowa Transformacja", organizowanej m.in. przez Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej oraz Gdański Klub Biznesu.
My również dziękujemy za współpracę i możliwość wzięcia udziału w tym wydarzeniu!

Konferencja „Konkurencyjna edukacja. Uczelnia – Idea: Cyfrowa Transformacja”

Już jutro (tj. 18.04.2018 r.) firma Sevenet S.A. weźmie udział w konferencji "Konkurencyjna edukacja. Uczelnia-Idea: Cyfrowa Transformacja", organizowanej m.in. przez Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej oraz Gdański Klub Biznesu. Konferencja odbędzie się w Gmachu Głównym Politechniki Gdańskiej. Szczegóły oraz program wydarzenia można znaleźć: TU

Zapraszamy!

Absolvent Talent Days w Gdańsku!

W dniu 10 kwietnia 2018 roku będziemy mieli przyjemność ponownie gościć jako wystawcy na największych targach praktyk i staży w Polsce - Absolvent Talent Days. Wydarzenie odbędzie się w Ergo Arenie (adres: Plac Dwóch Miast 1, Gdańsk) i rozpocznie się już o godzinie 9.00. Serdecznie zapraszamy! 

Partnerzy

Nagrody

Informacja:

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu gromadzenia danych statystycznych. Ustawienia cookies można zmienić w przeglądarce internetowej. Korzystanie z tej strony internetowej bez zmiany ustawień cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.