2019

Wielkanoc 2018

Sevenet S.A. pragnie złożyć wszystkim najlepsze życzenia z okazji świąt Wielkanocnych. Niech przyniosą nam same radosne i szczęśliwe dni oraz były doskonałą okazją do spędzenia wspaniałych chwil w gronie najbliższych.

Sevenet S.A. na konferencji PLNOG20

W dniach 19-20 marca, w Warszawie, Sevenet S.A. weźmie udział w dwudziestej, jubileuszowej edycji konferencji PLNOG, która od lat napędza i wspiera współpracę między przedstawicielami firm teleinformatycznych oraz telekomunikacyjnych. Jako złoty partner tego wydarzenia, będziemy mieli też swój autorski akcent – prezentację o tytule „Wireless – bezpieczna sieć, czy problemowy dodatek?”. Wygłosi ją Michał Kłeczek, nasz Inżynier systemowy Data Center Security.

Prezentacji będzie można posłuchać w poniedziałek o godz. 15.20.

Konferencja "Technikum jest OK!"

7 marca 2018 r. Sevenet był jedną z firm partnerujących konferencji organizowanej przez Zespół Szkół Łączności - "Technikum jest OK!", podczas której gimnazjaliści mieli okazję posłuchać o tym, czym się zajmujemy i jak pracujemy. Nasz ekspert - Arkadiusz Rybacki - opowiedział uczniom o systemach Contact Center oraz o tym, jakie korzyści płyną z zastosowań tych systemów m.in. w Urzędach Miejskich.

Sevenet na Targach Pracy - marzec 2018

Marzec 2018 roku jest dla Sevenet S.A. okresem bardzo bogatym w takie aktywności jak targi pracy.  6 marca będzie można zobaczyć nas na największych targach pracy i praktyk w Polsce – na Absolvent Talent Days w Warszawie, natomiast dwa dni później, 8 marca będziemy uczestniczyli w Targach Pracy Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. W obu tych metropoliach Sevenet S.A. ma swoje siedziby i chętnie opowiemy o prowadzonych w nich programach praktyk czy staży wakacyjnych, jak również o aktualnie prowadzonych rekrutacjach na samodzielne stanowiska. Nakreślimy też, jak wyglądają poszczególne etapy rekrutacji w Sevenet S.A., benefity czy potencjalne możliwości rozwoju.

Zapraszamy na nasze stoisko! Chętnie odpowiemy na każde pytanie!

SEVENET S.A. na konferencji „Państwo 2.0”

Miło nam poinformować, że w dniach 22-23 lutego, będziemy gościć w Warszawie na konferencji „Państwo 2.0”. Tematami przewodnimi pierwszego dnia wydarzenia będą najważniejsze rządowe projekty IT w latach 2014-2020 oraz współpraca sektora publicznego z dostawcami narzędzi teleinformatycznych, także w kontekście planowanych dużych inwestycji. Podczas drugiego dnia konferencji zostaną omówione tematy zastosowania technologii informatycznych w sektorach Smart City, Energetyka, Zdrowie.


Zapraszamy do naszego stoiska oraz rozmowy z naszymi przedstawicielami!

Wyróżnienie w konkursie „Pomorski Pracodawca Roku 2017”

Mamy wielką przyjemność poinformować, że Sevenet S.A. otrzymał wyróżnienie w konkursie „Pomorski Pracodawca Roku” w kategorii „Przedsiębiorstwo zatrudniające do 250 Pracowników”. Tytuł Pracodawca Roku przyznawany jest firmom przyjaznym pracownikom i otoczeniu oraz mającym korzystny wpływ na rozwój gospodarczy Polski i regionu.

Serdecznie dziękujemy Kapitule Konkursu za wyróżnienie!

Studenci, wspieranego przez nas Studium Wokalno-Aktorskiego, na deskach Teatru Muzycznego!

Z przyjemnością informujemy, że studenci wspieranego przez Sevenet S.A. Państwowego Policealnego Studium Wokalno-Aktorskiego in. Danuty Baduszkowej w Gdyni zrealizowali spektakl dyplomowy „Rzuciłem Palenie… Kocham Cię…”. Młodzi aktorzy z powodzeniem nadali nowe oblicze twórczości Lao Che. 

Zachęcamy do przeczytania recenzji ze spektaklu, a także do osobistego obejrzenia przedstawienia! 

Wesołych Świąt!

Wszystkim naszym pracownikom, klientom oraz partnerom pragniemy życzyć wesołych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślnego i pełnego sukcesów 2018 roku!

Zakończenie projektu "Usługi opiekuńcze dla osób niepełnosprawnych"

Informujemy, że dobiegł końca projekt „Dostęp do tłumacza Polskiego Języka Migowego za pośrednictwem Internetu w placówkach służby zdrowia na terenie województwa mazowieckiego” realizowany wspólnie z Polskim Stowarzyszeniem na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w terminie 01.06.2017 - 30.11.2017. Projekt był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, dotacja wynosiła 53 270,00 zł. W ramach projektu w 20 warszawskich placówkach służby zdrowia, za pomocą usługi tłumaczenia języka migowego w czasie rzeczywistym Seventica, ułatwiliśmy osobom Głuchym komunikację w placówkach oraz tym samym otrzymanie pomocy medycznej.

Szczegółowe informacje o zrealizowanym projekcie znajdują się tutaj.

Absolvent Talent Days 2017

Chcesz z nami pracować? Interesują cię możliwości rozwoju i nasza kultura organizacyjna? Spotkajmy się i porozmawiajmy na Absolvent Talent Days! Pobierz bezpłatny bilet: https://www.talentdays.pl/

Naszych pracowników, gotowych odpowiedzieć na wszystkie pytania, szukaj 9 listopada w ERGO ARENA Gdańsk / Sopot, podczas największych targów pracy i praktyk w Polsce. Czekamy na Ciebie od godz. 10:00.

Organizatorem Absolvent Talent Days jest portal www.absolvent.pl

Targi Pracy na Akademii Górniczo-Hutniczej

Serdecznie zapraszamy na Targi Pracy, które odbędą się 8 listopada 2017 na Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie. To wydarzenie to wspaniała okazja dla studentów i absolwentów, nie tylko kierunków technicznych, na rozmowę o możliwości podjęcia praktyk, stażu czy zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego w strukturach firmy Sevenet S.A. Będziemy na Państwa czekali na II piętrze Budynku Głównego AGH w godzinach 10.00 - 17.00.

Zapraszamy!

VII Mazowiecki Konwent Informatyków

Mamy przyjemność poinformować, że w dniach 23-24 października, Sevenet S.A., weźmie udział w VII Mazowieckim Konwencie Informatyków. Jest to najważniejsze wydarzenie w województwie mazowieckim, skupiające lokalne środowisko informatyków, zatrudnionych w różnych placówkach administracji publicznej. Podczas tego wydarzenia, nasz specjalista od Data Center Security, Radosław Sałapa, wygłosi swoją prezentację pt. „Ochrona sieci z zastosowaniem zintegrowanego systemu kontroli dostępu”. Prelekcja odbędzie się 23 października, w pierwszy dzień Konwentu o godz. 12.55.

Serdecznie zapraszamy na prezentację, a także do stoiska Sevenet S.A.!

Więcej informacji o VII Mazowieckim Konwencie Informatyków znajduje się tutaj.

Sevenet S.A. dostawcą roku 2016!

Z przyjemnością informujemy, że firma Sevenet S.A. otrzymała od Kapituły konkursu PROCON POLZAK główną nagrodę PA2017, czyli tytuł „Dostawcy Roku 2016” w kategorii IT. Serdecznie dziękujemy za to wyróżnienie. Nieustannie staramy się, żeby jakość dostarczanych przez nas usług była na bardzo wysokim poziomie. Ta nagroda cieszy nas tym bardziej, że to nasi klienci osobiście oceniali współpracę z nami oraz jakość zapewnianych przez nas usług. Jesteśmy wdzięczni, że nasza troska o to, została dostrzeżona i doceniona. 

XX Targi Pracy i Praktyk dla Elektroników i Informatyków

XX Targi Pracy i Praktyk dla Elektroników i Informatyków na Politechnice Warszawskiej, to wydarzenie, na którym będziemy mieli przyjemność gościć w dniach 16-17 października 2017 roku. Na targach będziemy poszukiwać do naszego zespołu Sevenet S.A.: Przedstawicieli Handlowych, Operatorów Helpdesk, Inżynierów Systemowych RS i DC oraz Inżynierów Security. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do naszego stoiska na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych.

Więcej informacji o wydarzeniu, można znaleźć pod tym linkiem

II Forum Bezpieczeństwa IT w Administracji

W dniach 11-13 października, w Jastrzębiej Górze, będziemy mieli okazję gościć na ogólnopolskiej konferencji dla osób zainteresowanych cyberbezpieczeństwem sektora publicznego. Tematyka Forum obejmuje zarówno kwestie techniczne dotyczące ochrony przed zagrożeniami z zewnątrz i wewnątrz, jak i kwestie organizacyjne - rozumiane jako zachowanie ciągłości działania jednostki czy konkretnego systemu. Na konferencji, nasz specjalista od Data Center Security, Radosław Sałapa, wygłosi swoją prezentację pod tytułem „ Ochrona sieci z zastosowaniem zintegrowanego systemu kontroli dostępu". 

Zachęcamy do zapoznania się z pełną agendą konferencji.

Usługa Seventica na Przystanku Woodstock 

W sierpniu 2017 roku, korzystając z usługi Seventica, wspieraliśmy Przystanek Woodstock, tłumacząc spotkania i rozmowy z przedstawicielami Akademii Sztuk Pięknych na język migowy. Z końcem września dostaliśmy od organizatorów Festiwalu oficjalne podziękowanie za nasz udział. Chcielibyśmy również złożyć serdeczne wyrazy wdzięczności za możliwość owocnej współpracy. Cieszymy się, że dzięki nam, Przystanek Woodstock stał się jeszcze bardziej otwarty na wszystkich uczestników.

Sevenet S.A. w II etapie konkursu Procon Polzak 2017

Miło jest nam poinformować, że Sevenet S.A. z powodzeniem zakończył I etap konkursu Procon Awards 2017 „Supplier of the year 2016” w kategorii IT. Tym samym zakwalifikowaliśmy się do II etapu, w którym będziemy oceniani przez pryzmat zadowolenia naszych klientów.

Konferencja PLNOG 2017 

W dniach 25-26 września w Krakowie odbędzie się jedna z największych konferencji dla osób z branży telekomunikacyjnej – „PLNOG 2017. Where iPeople meet.”. Jest to wydarzenie, na którym nie mogło nas zabraknąć, a które wspieramy pełną mocą będąc jego Złotym Partnerem. Zapraszamy do odwiedzania naszego stoiska podczas konferencji i rozmów z naszymi specjalistami, którzy chętnie opowiedzą o meandrach swojej pracy oraz specyfice naszej firmy. W programie mamy również wykład prowadzony przez inżyniera sieciowego Sevenet S.A., Krzysztofa Załęskiego, pod tytułem „Puść ansibla gitem przez dżenkinsa". Będzie to prelekcja mówiąca o różnych sposobach automatyzacji konfiguracji sieci, a przede wszystkim o jednym z nich, wykorzystującym narzędzia DevOps. 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami konferencji na: www.plnog.pl

Seventica dostępna w warszawskich placówkach medycznych

Oferowana przez nas usługa tłumacza języka migowego, Seventica, jest dostępna już w 19 lokalizacjach w Warszawie - aptekach, szpitalach oraz przychodniach. Dzięki niej Głusi mogą uzyskać pomoc bez konieczności zabierania ze sobą osoby towarzyszącej. Dokładne adresy tych miejsc znajdują się poniżej:

SZPZLO Praga Północ, przychodnie:
• ul. Jagiellońska 34
• ul. Dąbrowszczaków 5a
• ul. Radzymińska 101/103

SZPZLO Warszawa Targówek, przychodnie:
• ul. Tykocińska 34
• ul. Balkonowa 4
• ul. Rembielińska 8
• ul. Remiszewska 40
• ul. Łojewska 6
• ul. Poborzańska 6

Szpital Bielański, ul. Cegłowska 80
• SOR
• Przychodnia

Warszawski Szpital dla Dzieci:
• ul. Kopernika 43, izba przyjęć i przychodnia
• ul. Wyzwolenia 9, poradnia

Szpital MSWiA, ul. Wołoska 137
• SOR
• Przychodnia

Apteki ZIKO:
• ul. Mickiewicza 27
• ul. Świętokrzyska 9
• ul. Targowa 39

Pracownia Psychologów PROGRESS, ul. Krakowskie Przedmieście 41

Zapraszamy do odwiedzania tych placówek oraz korzystania z usługi Seventica!

Sevenet wspiera młode talenty

Sevenet wspiera Młodych. Od dwóch lat wspieramy uczniów Zespołu Szkół Łączności, gdzie mamy swoją klasę patronacką. Bierzemy również udział w projekcie "Wakacyjny Staż" organizowany przez Miasto Gdańsk. Nasze zaangażowanie zostało docenione przez Prezydenta Miasta Gdańska oraz Zespół Szkół Łączności za co serdecznie dziękujemy.

Partnerzy

Nagrody

Informacja:

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu gromadzenia danych statystycznych. Ustawienia cookies można zmienić w przeglądarce internetowej. Korzystanie z tej strony internetowej bez zmiany ustawień cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.