2019

Pomorski Konwent Informatyków

Z jeszcze większą przyjemnością niż ostatnio informujemy, iż firma Sevenet jest Głównym Partnerem kolejnego - tym razem bliskiego nam bardzo, bo Pomorskiego Konwentu Informatyków, który odbędzie się w dniach 12-13 maja w Juracie. Również w tym przypadku to jedno z wazniejszych wydarzeń branżowych w regionie, mające na celu integrację lokalnego środowiska informatyków pracujących w różnych placówkach administracji publicznej.

Z konsekwencją pytać będziemy o możliwość budowy contact center uszytego na miarę potrzeb administracji publicznej, a także powiemy kilka słów o nowoczesnych kanałach komunikacji z klientem, które doskonale sprawdzą się również w przypadku instytucji publicznych.

Więcej informacji: LINK

Konferencja Petent 2.0

Po raz kolejny i z ogromną przyjemnością partnerujemy konferencji Petent 2.0, która odbędzie się w dniach 27-28 kwietnia - tym razem w Łodzi. Jak pisze organizator jest to jedyna w Polsce konferencja dedykowana dla menedżerów sektora publicznego, którzy odpowiedzialni są za obszar wielokanałowej obłsugi klienta. A w tym, jako integrator przodujemy! Tym razem poruszymy niezmiernie istotny temat budowania bazy wiedzy w obrębie contact center. Do zobaczenia i usłyszenia!

Więcej informacji: LINK

InfraXstructure Conference 2016

Z przyjemnością informujemy, iż jesteśmy Partnerem Konferencji - InfraXstructure, która odbędzie się już 20 kwietnia w Warszawie. X startuje po raz drugi w tym roku, bo ogromnym sukcesie z ubiegłego. Spotkanie będzie doskonałą okazją do rozmów na tematy związane z szeroko rozumianą infrastrukturą sieciową oraz najnowszymi rozwiązaniami w zakresie data center. Do zobaczenia!

Więcej informacji: LINK

Cisco Forum 2016

Z przyjemnością partnerujemy w złocie:) tegorocznej najważniejszej konferencji branżowej - Cisco Forum, która odbędzie się w dniach 7-8 kwietnia oczywiście w Zakopanem. Przygotowaliśmy dla Państwa tak ogrom wiedzy, jak i szereg atrakcji. Do zobaczenia!

Więcej informacji: LINK

Sevenet Partnerem F5 Forum

Z przyjemnością informujemy, iż jesteśmy Partnerem F5 Forum, które 16 marca 2016 odbędzie się po raz pierwszy w Polsce! Wydarzenie ma na celu zaprezentowanie najnowszych produktów z portfolio F5, światowej klasy producenta rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa sieciowego oraz stworzenie platformy do dyskusji również z integratorami, którzy takie rozwiązania wdrażają.

Więcej infromacji: LINK

Sevenet Pracodawcą Przyjaznym Gdańskiej Szkole Zawodowej

Z dumą i radością pragniemy zakomunikować, iż otrzymaliśmy wyróżnienie i statuetkę, jako Pracodawca Przyjazny Gdańskiej Szkole Zawodowej. Cieszymy się bardzo, iż nasze zaangażowanie i regularna współpraca ze szkołą wspierają edukacyjnie lokalną młodzież, z którą mamy nadzieję i serdecznie zapraszamy do późniejszej współpracy zawodowej.

 

Konferencja "Technologie przyszłości w biznesie i w edukacji" w Zespole Szkół Łączności w Gdańsku

Z przyjemnością informujemy, iż jesteśmy jedną z firm partnerujących wydarzeniu organizowanemu przez Zespół Szkół Łączności - konferencji "Technologie przyszłości w biznesie i w edukacji". W dniu jutrzejszym, tj. 10 marca 2016 gimnazjaliści będą mieli okazję posłuchać o tym, czym się zajmujemy i jak pracujemy. Uczestniczymy również w panelu dyskusyjnym, podczas którego podjęte zostaną takie zagadnienia, jak korzyści płynące z wyboru szkoły technicznej, czy też współpraca firm ze szkołami i jej cel.

Więcej informacji: LINK

Dolnośląski Konwent Informatyków

Z przyjemnością informujemy, iż firma Sevenet jest Głównym Partnerem kolejnego - tym razem Dolnośląskiego Konwentu Informatyków, który odbędzie się w dniach 10-11 marca w Piechowicach, koło Szklarskiej Poręby. Również w tym przypadku to jedno z wazniejszych wydarzeń branżowych w regionie, mające na celu integrację lokalnego środowiska informatyków pracujących w różnych placówkach administracji publicznej.

Z konsekwencją pytać będziemy o możliwość budowy contact center uszytego na miarę potrzeb administracji publicznej, a także powiemy kilka słów o nowoczesnych kanałach komunikacji z klientem, które doskonale sprawdzą się również w przypadku instytucji publicznych.

Więcej informacji: LINK

Małopolski Konwent Informatyków

Z przyjemnością informujemy, iż firma Sevenet jest Głównym Partnerem Małopolskiego Konwentu Informatyków, który odbędzie się w dniach 3-4 marca w Inwałdzie, koło Wadowic. To najważniejsze wydarzenie w regionie, mające na celu integrację lokalnego środowiska informatyków pracujących w różnych placówkach administracji publicznej.

Na tą edycję przygotowaliśmy dla Państwa prezentację dotyczącą budowy contact center uszytego na miarę potrzeb administracji publicznej oraz kilka słów o nowoczesnych kanałach komunikacji z klientem, które doskonale sprawdzą się również w przypadku instytucji publicznych.

Więcej informacji: LINK

Sevenet zostaje Cisco Contact Center Partner of the Year 2015!

Z przyjemnością informujemy, że otrzymaliśmy nagrodę dla najlepszego partnera Cisco za 2015 rok w Contact Center (region EMEAR Central)! Nagrody wręczone zostały podczas tegorocznej konferencji EMEAR Collaboration and Contact Center Partner Sales Summit, która odbyła się w dniach 12-13 stycznia 2016 w Lizbonie.

Cisco Sec 2015

Jako Złoty Partner uczestniczyć będziemy w konferencji Cisco Sec 2015, która odbędzie się 25-26 listopada 2015 w Warszawie. Najwybitniejsi eksperci security ze strony Cisco Systems oraz firm integratorskich podczas szeregu prezentacji poruszać będą najbardziej aktualną tematykę dotyczącą bezpieczeństwa sieciowego. Zapraszamy do wysłuchania naszego wystąpienia, podczas którego opowiemy o najciekawszych technikach ataku na użytkownika oraz sposobach ochrony przed nimi  wykorzystaniem rozwiązań oferowanych przez Cisco Systems.

Więcej informacji: www.ciscosec.pl

Konferencja Advanced Threat Summit 2015

Z przyjemnością partnerujemy wspólnie z Cisco Systems konferencji Advanced Threat Summit, która odbędzie się w dniach 17-18 listopada 2015 w Warszawie. Jak piszą sami organizatorzy to "konferencja o najważniejszych i najbardziej zaawansowanych zagrożeniach w cyberprzestrzeni".
 Z naszej strony zapraszamy serdecznie na prezentację oraz sesję roundtables, na których będziemy mówić o zaawansowanym malwarze i o tym, jak się przed nim skutecznie uchronić.

Więcej informacji: www.atsummit.pl

Mazowiecki Konwent Informatyków 2015

W dniach 5-6 listopada pod Warszawą odbywa się Mazowiecki Konwent Informatyków, któremu mamy przyjemność partnerować. Organizatorem wydarzenia jest miesięcznik "IT w administracji" i określa spotkanie, jako najważniejsze wydarzenie w regionie mające na celu integrację środowiska informatycznego zatrudnionego w różnych placówkach administracji.

Konwent to doskonała możliwość na wymianę doświadczeń pomiędzy adminitratorami IT, jak i zapoznania się nowościami prdukowymi oraz rozmowy z integratorami.

My zapraszamy na naszą prezentację dotyczącą Contact Center dla administracji publicznej.

Akademickie Targi Pracy 2015

21 października 2015 pojawiliśmy się na Akademickich Targach Pracy, które zorganizowane zostały na terenie kampusu Uniwersytetu Gdańskiego. Cierpliwe odpowiadaliśmy na wszystkie pytania zadawane przez młodych pasjonatów poszukujących pracy. Jeszcze raz serdecznie zachęcamy do aplikowania!

Trendy Contact Center 2015

Z przyjemnością informujemy, iż jesteśmy Partnerem konferencji Trendy Contact Center, która odbędzie się w dniach 22-23 września 2015. Organizatorem konferencji jest Puls Biznesu. Podczas spotkania eksperci w zakresie Contact Center postarają sobie odpowiedzieć na pytanie, czy współczesne CC jest w stanie usatysfakcjonować klienta? Które dostępne kanały komunikacji są najlepszym rozwiązaniem? Czy więcej znaczy lepiej? My zapraszamy na naszą prezentację, która postara się przybliżyć temat wideo w CC.

Więcej informacji: link

Forum Liderów Banków Spółdzielczych 2015

Z przyjemnością uczestniczyć będziemy w tegorocznej edycji tak ważnego wydarzenia dla sektora finansowego, jakim jest Forum Liderów Banków Spółdzielczych (14-15 września 2015, Warszawa). Jest to największe spotkanie decydentów banków spółdzielczych w Polsce organizowane m.in. przez Związek Banków Polski oraz Grupę BPS. Tym bardziej cieszymy się, iż wspólnie z firmą Cisco Systems jesteśmy Partnerem Generalnym FLBS.

My podpowiemy, jak wyróżnić się na tle innych stawiając na inteligentne rozwiązania WAN i WiFi, dzięki którym można być jeszcze bliżej klienta i osiągnąć zdecydowanie większą efektywnośc obsługi.

Do zobaczenia!

Sevenet sponsorem transmisji z meczu sparingowego Lechia Gdańsk - AOPEL NIKOZJA

Dnia 27.06.2015 roku odbył się mecz Lechia Gdańsk - APOEL Nikozja. Sevenet został sponsorem transmisji tego wydarzenia. Trasmisja można było obejrzeć za darmo za pośrednictwem strony www.lechia.pl

Mamy nadzieję, że dla Was również mecz był eksytujący i pełen wrażeń:)

Finance Call Center Forum 2015

Z przyjemnością infromujemy, iż wspólnie z naszym partnerem - firmą Cisco oraz spółką zależną - Seventica Sp. z o.o. bierzemy udział w kolejnej już edycji konferencji organizowanej przez Związek Banków Polskich - Finance Call Center Forum 2015, która odbędzie w dniach 21-22 maja w Warszawie. Konferencja, jak co roku zgromadzi ekspertów, praktyków i dyrektorów największych contact center sektora finansowego w Polsce. Wspólnie postaramy się zastanawić nad tym, w jakim kierunku zmierza współczesne bankowe cotanct center i co można jeszcze zrobić dla jego lepszej optymalizacji.

Zapraszamy również na naszą prezentację dotyczącą analityki biznesowej w bankowym CC oraz warsztaty dotyczące obsługi osób niesłyszących w bankach, które poprowadzimy zarówno pierwszego, jak i drugiego dnia.

Szczegóły w agendzie: LINK

Konferencja GazTerm 2015!

Z przyjemnością informujemy, iż jesteśmy Sponsorem konferencji GazTerm 2015, która odbędzie się w dniach 11-13 maja 2015 w Międzyzdrojach! Podczas panelu prezentacyjnego nasi eksperci opowiedzą o nowoczesnych rozwiązach z zakresu bezpieczeństwa sieciowego. Do zobaczenia!

Więcej informacji: LINK

Petent 2.0, czyli Contact Center w sektorze publicznym

Bardzo cieszymy się, iż wspólnie z naszym partnerem - firmą Cisco - jesteśmy Generalnym Partnerem konferencji Petent 2.0. Konferencja, której tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 22-23 kwietnia 2015 w Poznaniu, stanowi jedno z ważniejszych wydarzeń w branży zajmujacej się na co dzień rozwiązaniami CC, a dedykowana jest sektorowi publicznemu.

Więcej informacji tutaj: LINK

Partnerzy

Nagrody

Informacja:

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu gromadzenia danych statystycznych. Ustawienia cookies można zmienić w przeglądarce internetowej. Korzystanie z tej strony internetowej bez zmiany ustawień cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.