2019

Cisco SEC 2016

15-16 listopada w Warszawie odbędzie się V edycja konferencji Cisco SEC.  Po raz kolejny mamy przyjemność uczestniczyć w tym wydarzeniu jako Złoty Partner. Eksperci z dziedziny security zaprezentują Państwu najnowsze metody walki z cyberzagrożeniami, a my opowiemy jak chronić się przed zagrożeniami zero-day - serdecznie zapraszamy!
Więcej informacji: TUTAJ

VI Mazowiecki Konwent Informatyków 2016

W dniach 27-28 października odbędzie się VI Mazowiecki Konwent Informatyków, któremu po raz kolejny mamy przyjemność partnerować. Wydarzenie ma na celu integrację środowiska informatycznego zatrudnionego w różnych placówkach administracji. 
Podczas tegorocznej edycji tematem prezentacji będzie contact center uszyte na miarę potrzeb administracji publicznej oraz możliwość zapoznania się z systemem komunikacji niewerbalnej Seventica. 

Zapraszamy!

Więcej informacji: TUTAJ

Konferencja "APN Promise Technology Summit"

Już dziś pojawimy się na konferencji naszego partnera biznesowego „APN Promise Technology Summit”, która odbędzie się w Warsaw Trade Tower. Podczas tej konferencji opowiemy o trendach w atakach cybernetycznych.

Plan konferencji znajdą Państwo tutaj.

Serdecznie zapraszamy!

Sevenet S.A. na Akademickich Targach Pracy!

19 października odbędą się Akademickie Targi Pracy, organizowane m.in. przez Politechnikę Gdańską. Po raz kolejny będziemy mieli okazję przedstawić naszą firmę, jako nowoczesnego i otwartego pracodawcę. Targi odbędą się na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego.

Zapraszamy!

V Wielkopolski Konwent Informatyków

W dniach 22-23 września, w Tarnowie Podgórnym (k. Poznania) odbędzie się V Wielkopolski Konwent Informatyków. To doskonała możliwość na wymianę doświadczeń, jak i zapoznanie się z nowościami produktowymi oferowanymi przez partnerów konwentu. Informujemy również, że tak jak w poprzednich edycjach, jesteśmy Głównym Partnerem tego wydarzenia. Podczas tej edycji przygotowaliśmy dla Państwa prezentację dotyczącą budowy contact center uszytego na miarę potrzeb administracji publicznej, a na naszym stoisku będzie możliwość zapoznania się z Systemem Komunikacji Niewerbalnej Seventica – rozwiązaniem video, które umożliwia bezproblemową komunikację między osobą Głuchą, a reprezentantem wybranej instytucji.

Więcej informacji: LINK

Finance Call Center Forum 2016

Z przyjemnością inforumujemy, że jako Złoty Partner po raz kolejny pojawimy się na konferencji organizowanej przez Związek Banków Polskich - Finance Call Center Forum, która odbędzie się w dniach 17-18 maja w Warszawie. Przygotowaliśmy dla Państwa tak prezentację, jak i warsztaty na których w szczegółach opowiemy o korzyściach płynących z narzędzi wspierających contact centra, a umożliwiających przeprowadzanie analityki mowy.

Więcej: LINK

Pomorski Konwent Informatyków

Z jeszcze większą przyjemnością niż ostatnio informujemy, iż firma Sevenet jest Głównym Partnerem kolejnego - tym razem bliskiego nam bardzo, bo Pomorskiego Konwentu Informatyków, który odbędzie się w dniach 12-13 maja w Juracie. Również w tym przypadku to jedno z wazniejszych wydarzeń branżowych w regionie, mające na celu integrację lokalnego środowiska informatyków pracujących w różnych placówkach administracji publicznej.

Z konsekwencją pytać będziemy o możliwość budowy contact center uszytego na miarę potrzeb administracji publicznej, a także powiemy kilka słów o nowoczesnych kanałach komunikacji z klientem, które doskonale sprawdzą się również w przypadku instytucji publicznych.

Więcej informacji: LINK

Konferencja Petent 2.0

Po raz kolejny i z ogromną przyjemnością partnerujemy konferencji Petent 2.0, która odbędzie się w dniach 27-28 kwietnia - tym razem w Łodzi. Jak pisze organizator jest to jedyna w Polsce konferencja dedykowana dla menedżerów sektora publicznego, którzy odpowiedzialni są za obszar wielokanałowej obłsugi klienta. A w tym, jako integrator przodujemy! Tym razem poruszymy niezmiernie istotny temat budowania bazy wiedzy w obrębie contact center. Do zobaczenia i usłyszenia!

Więcej informacji: LINK

InfraXstructure Conference 2016

Z przyjemnością informujemy, iż jesteśmy Partnerem Konferencji - InfraXstructure, która odbędzie się już 20 kwietnia w Warszawie. X startuje po raz drugi w tym roku, bo ogromnym sukcesie z ubiegłego. Spotkanie będzie doskonałą okazją do rozmów na tematy związane z szeroko rozumianą infrastrukturą sieciową oraz najnowszymi rozwiązaniami w zakresie data center. Do zobaczenia!

Więcej informacji: LINK

Cisco Forum 2016

Z przyjemnością partnerujemy w złocie:) tegorocznej najważniejszej konferencji branżowej - Cisco Forum, która odbędzie się w dniach 7-8 kwietnia oczywiście w Zakopanem. Przygotowaliśmy dla Państwa tak ogrom wiedzy, jak i szereg atrakcji. Do zobaczenia!

Więcej informacji: LINK

Sevenet Partnerem F5 Forum

Z przyjemnością informujemy, iż jesteśmy Partnerem F5 Forum, które 16 marca 2016 odbędzie się po raz pierwszy w Polsce! Wydarzenie ma na celu zaprezentowanie najnowszych produktów z portfolio F5, światowej klasy producenta rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa sieciowego oraz stworzenie platformy do dyskusji również z integratorami, którzy takie rozwiązania wdrażają.

Więcej infromacji: LINK

Sevenet Pracodawcą Przyjaznym Gdańskiej Szkole Zawodowej

Z dumą i radością pragniemy zakomunikować, iż otrzymaliśmy wyróżnienie i statuetkę, jako Pracodawca Przyjazny Gdańskiej Szkole Zawodowej. Cieszymy się bardzo, iż nasze zaangażowanie i regularna współpraca ze szkołą wspierają edukacyjnie lokalną młodzież, z którą mamy nadzieję i serdecznie zapraszamy do późniejszej współpracy zawodowej.

 

Konferencja "Technologie przyszłości w biznesie i w edukacji" w Zespole Szkół Łączności w Gdańsku

Z przyjemnością informujemy, iż jesteśmy jedną z firm partnerujących wydarzeniu organizowanemu przez Zespół Szkół Łączności - konferencji "Technologie przyszłości w biznesie i w edukacji". W dniu jutrzejszym, tj. 10 marca 2016 gimnazjaliści będą mieli okazję posłuchać o tym, czym się zajmujemy i jak pracujemy. Uczestniczymy również w panelu dyskusyjnym, podczas którego podjęte zostaną takie zagadnienia, jak korzyści płynące z wyboru szkoły technicznej, czy też współpraca firm ze szkołami i jej cel.

Więcej informacji: LINK

Dolnośląski Konwent Informatyków

Z przyjemnością informujemy, iż firma Sevenet jest Głównym Partnerem kolejnego - tym razem Dolnośląskiego Konwentu Informatyków, który odbędzie się w dniach 10-11 marca w Piechowicach, koło Szklarskiej Poręby. Również w tym przypadku to jedno z wazniejszych wydarzeń branżowych w regionie, mające na celu integrację lokalnego środowiska informatyków pracujących w różnych placówkach administracji publicznej.

Z konsekwencją pytać będziemy o możliwość budowy contact center uszytego na miarę potrzeb administracji publicznej, a także powiemy kilka słów o nowoczesnych kanałach komunikacji z klientem, które doskonale sprawdzą się również w przypadku instytucji publicznych.

Więcej informacji: LINK

Małopolski Konwent Informatyków

Z przyjemnością informujemy, iż firma Sevenet jest Głównym Partnerem Małopolskiego Konwentu Informatyków, który odbędzie się w dniach 3-4 marca w Inwałdzie, koło Wadowic. To najważniejsze wydarzenie w regionie, mające na celu integrację lokalnego środowiska informatyków pracujących w różnych placówkach administracji publicznej.

Na tą edycję przygotowaliśmy dla Państwa prezentację dotyczącą budowy contact center uszytego na miarę potrzeb administracji publicznej oraz kilka słów o nowoczesnych kanałach komunikacji z klientem, które doskonale sprawdzą się również w przypadku instytucji publicznych.

Więcej informacji: LINK

Sevenet zostaje Cisco Contact Center Partner of the Year 2015!

Z przyjemnością informujemy, że otrzymaliśmy nagrodę dla najlepszego partnera Cisco za 2015 rok w Contact Center (region EMEAR Central)! Nagrody wręczone zostały podczas tegorocznej konferencji EMEAR Collaboration and Contact Center Partner Sales Summit, która odbyła się w dniach 12-13 stycznia 2016 w Lizbonie.

Cisco Sec 2015

Jako Złoty Partner uczestniczyć będziemy w konferencji Cisco Sec 2015, która odbędzie się 25-26 listopada 2015 w Warszawie. Najwybitniejsi eksperci security ze strony Cisco Systems oraz firm integratorskich podczas szeregu prezentacji poruszać będą najbardziej aktualną tematykę dotyczącą bezpieczeństwa sieciowego. Zapraszamy do wysłuchania naszego wystąpienia, podczas którego opowiemy o najciekawszych technikach ataku na użytkownika oraz sposobach ochrony przed nimi  wykorzystaniem rozwiązań oferowanych przez Cisco Systems.

Więcej informacji: www.ciscosec.pl

Konferencja Advanced Threat Summit 2015

Z przyjemnością partnerujemy wspólnie z Cisco Systems konferencji Advanced Threat Summit, która odbędzie się w dniach 17-18 listopada 2015 w Warszawie. Jak piszą sami organizatorzy to "konferencja o najważniejszych i najbardziej zaawansowanych zagrożeniach w cyberprzestrzeni".
 Z naszej strony zapraszamy serdecznie na prezentację oraz sesję roundtables, na których będziemy mówić o zaawansowanym malwarze i o tym, jak się przed nim skutecznie uchronić.

Więcej informacji: www.atsummit.pl

Mazowiecki Konwent Informatyków 2015

W dniach 5-6 listopada pod Warszawą odbywa się Mazowiecki Konwent Informatyków, któremu mamy przyjemność partnerować. Organizatorem wydarzenia jest miesięcznik "IT w administracji" i określa spotkanie, jako najważniejsze wydarzenie w regionie mające na celu integrację środowiska informatycznego zatrudnionego w różnych placówkach administracji.

Konwent to doskonała możliwość na wymianę doświadczeń pomiędzy adminitratorami IT, jak i zapoznania się nowościami prdukowymi oraz rozmowy z integratorami.

My zapraszamy na naszą prezentację dotyczącą Contact Center dla administracji publicznej.

Akademickie Targi Pracy 2015

21 października 2015 pojawiliśmy się na Akademickich Targach Pracy, które zorganizowane zostały na terenie kampusu Uniwersytetu Gdańskiego. Cierpliwe odpowiadaliśmy na wszystkie pytania zadawane przez młodych pasjonatów poszukujących pracy. Jeszcze raz serdecznie zachęcamy do aplikowania!

Partnerzy

Nagrody

Informacja:

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu gromadzenia danych statystycznych. Ustawienia cookies można zmienić w przeglądarce internetowej. Korzystanie z tej strony internetowej bez zmiany ustawień cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.