2019

Gazele Bisnesu 2014

Z przyjemnością informujemy, iż uzyskaliśmy wyróżnienie dla "Gazel Biznesu" 2014 roku! Była to już XV edycja rankingu najbardziej dynamicznych małych i średnich firm, która organizowana jest przez Dziennik "Puls Biznesu".

EMC Forum 2014

Jako Złoty Partner pojawimy się na konferencji EMC Forum 2014, która odbędzie się już 13 listopada 2014 roku w Warszawie. Podczas spotkania eksperci będą mówić o najnowszych trendach i kierunkach rozwoju technologii chmurowych, oraz ich zastosowaniu w praktyce. Do zobaczenia!

Więcej informacji: link

Data Center Trends 2014

Z przyjemnością informujemy, iż Sevenet jest Partnerem konferencji Data Center Trends 2014!  Konferencja odbędzie się w Warszawie już 30 października 2014 roku. Podczas spotkania liderzy technologii będą rozmawiać o najnowszych trendach w zakresie budowania infrastruktury Data Center, przedstawione zostaną również rozwiązania zapewniające wysoką dostępność baz danych oraz systemy operacyjne wspomagające całość procesu. Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji: http://datacentertrends.pl/

Cisco Secure 2014!

Z przyjemnością informujemy, iż Sevenet jest Złotym Partnerem jednej z istotniejszych konferencji dotyczących bezpieczeństwa sieciowego, tj. Cisco Secure 2014!

Konferencja odbędzie się w dn. 7-8 października pod tytułem: CYBERBEZPIECZEŃSTWO. W świecie realnych zagrożeń.

O jakości eventu świadczy nie tylko organizator, ale również wysokiej jakości prezentacje prowadzone przez ekspertów najwyższej klasy.

Więcej informacji oraz szczegółowa agenda tutaj: link

Trendy Contact Center

W dniach 23-24 września 2014 w Hotelu Polonia Palace w Warszawie, odbędzie się konferencja Trendy Contact Center 2014. Sevenet ma przyjemność być Partnerem wydarzenia. Podczas dwóch dni trwania eventu najlepsi praktycy i eksperci w dziedzinie spróbują odpowiedzieć na pytania między innymi o możliwości optymalizacji istniejącego już Contact Center oraz najnowsze kanały komunikacyjne.

Przygotowaliśmy dla Państwa prezentację, podczas której przeanalizujemy preferencje współczesnych klientów, jeśli chodzi o komunikację oraz zaproponujemy najnowsze funkcjonalności, które podniosą jakość obsługi klientów.

Zapraszamy serdecznie!

Więcej informacji: link

Road Show Sevenet & Huawei DUAL VENDOR STRATEGY. Sukces z Huawei!

Zapraszamy serdecznie na bezpłatne warsztaty techniczne, które organizujemy wspólnie z naszym partnerem - firmą Huawei! Opowiemy o nowosciach w portfolio HUAWEI!
Przedstawimy pouczajace case study dotyczace wdrozen bazujacych na tych urzadzeniach! Udowodnimy, ze urzadzenia marki HUAWEI bezproblemowo moga współgrac z istniejaca juz infrastruktura sieciowa! Damy Wam mozliwosc zabawy urzadzeniami, sprawdzenia swoich sił i dokonania własnorecznej konfiguracji sieciowej!

Gdzie i kiedy? KRAKÓW, 28.08.14, WARSZAWA 18.09.14, POZNAŃ 25.09.14, WROCŁAW 9.10.14, GDAŃSK 23.10.14!

Szczegółowa agenda oraz link do strony rejestracyjnej tutaj: ZAREJESTRUJ SIĘ

III Finance Call Center Forum 2014

W dniach 16-17 czerwca w Warszawie odbędzie się kolejna już edycja Finance Call Center Forum, organizowanego przez Związek Banków Polskich. Sevenet wraz ze swoim partnerem - firmą Cisco ma przyjemność być Złotym Partnerem wydarzenia. Podczas tegorocznej edycji Finance Call Center Forum podjęty zostanie temat zmian zachodzących w Call Center, które bezpośrednio wpływają na generowanie wyniku finansowego instytucji.

Sprzedaż w serwisach CC w procesie obsługi klienta, techniki sprzedażowe, kluczowe wskaźniki w Contact Center, praktyczne przykłady wdrożeń technologii w CC oraz tworzenie optymalnego i przyjaznego środowiska pracy, to tylko niektóre z tematów, będących przedmiotem prelekcji oraz dyskusji w części warsztatowej konferencji.

Więcej informacji: link

Mazowiecki Konwent Informatyków 2014

W dniach 29-30 maja 2014 w Rawie Mazowieckiej odbywa się Mazowiecki Konwent Informatyków - jedno z ważniejszych wydarzeń w regionie, mające na celu integrację lokalnego środowiska informatyków zatrudnionych w różnych placówkach administracji publicznej. Sevenet bierze udział w tym spotkaniu wspólnie z firmą Huawei, jako pierwszy, bezpośredni partner Huawei w Polsce. Uczestnictwo w konwencie to doskonała okazja do wymiany doświadczeń i dyskusji nad zagadnieniami IT i ich zastosowaniem w administracji.

Więcej informacji: link

Konferencja "Ekonomia Kultura Wartości - W poszukiwaniu wartości"

Jako firma założona w Gdańsku i tym samym identyfikująca się z pomorskim biznesem wspieramy drugą edycję konferencji "Ekonomia Kultura Wartości" o tytule "W poszukiwaniu wartości", która odbędzie się w dniach 7-8 maja 2014 w Gdańsku. Wydarzenie organizowane jest m.in. przez Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej oraz przez Gdański Klub Biznesu.

Więcej informacji: link

Forum Bezpieczeństwa Banków 2014

6 maja 2014 odbędzie się Forum Bezpieczeństwa Banków, organizowana przez Miesięcznik Finansowy BANK oraz pod patronatem Związku Banków Polskich. Sevenet wraz z Cisco Systems pojawią się na tym wydarzeniu, jako Partnerzy Generalni. Przygotowaliśmy dla Państwa interesującą prezentację, dotyczącą holistycznego podejścia do kwestii bezpieczeństwa sieciowego w sektorze finansowym. Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji oraz szczegółowa agenda tu: link

Parterstwo z Citrix na poziomie Silver

Z przyjemnością informujemy, iż SEVENET uzyskał tytuł Silver Citrix Solution Advisor.

Oznacza to przede wszystkim, iż posiadamy przeszkoloną kadrę inżynierską w zakresie produktów oferowanych przez Citrix, tym samym jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom najodpowiedniejsze dla nich rozwiązania.

Citrix jest jednym z liderów w dziedzinie wirtualizacji, technologii sieciowych oraz rozwiązań typu cloud.

V Customer Contact Management Summit

W dniach 8-9 kwietnia 2014 odbędzie się V już edycja konferencji Customer Contact Management Summit. Jest to świetnia okazja, aby wspólnie zastanowić się nad technicznymi rozwiązaniami m.in. w zakresie Contact Center, które umożliwiają podnoszenie jakości obsługi klienta. Sevenet ma przyjemność być partnerem tego wydarzenia.

Więcej informacji: link

Konferencja Petent 2.0

Z przyjemnością informujemy, iż wraz z naszym partnerem - firmą Cisco Systems jestesmy Partnerem Generalnym konferencji Petent 2.0, czyli Contact Center i Customer Care w sektorze publicznym, która odbędzie się 3 kwietnia 2014 roku w Warszawie. Wartym podkreślenia jest fakt, iż to pierwsza tego typu konferencja w Polsce.

Podczas konferencji nasz ekspert w dziedzinie Contact Center podejmie temat nowych trendów w komunikacji z urzędem.

Więcej informacji: link

Cisco Forum 2014

W dniach 19-21 marca 2014 odbędzie się kolejna już edycja jednej z ważniejszych konferencji technologicznych w Polsce: Cisco Forum 2014. Sevenet jest Zlotym Partnerem konferencji. Teogoroczna edycja odbywa się pod hasłem: Internet Wszechrzeczy. Inspirując się tym pojęciem przygotowaliśmy dla uczestników dwie bardzo ciekawe sesje oraz mnóstwo niespodziane na stoisku. Serdecznie zapraszamy!

Warsztaty IT w Administracji

Wspólnie z naszymi Partnerami firmą Arrow ECS Sp. z o.o. oraz NetApp pojawimy się na pierwszej edycji Warsztatów IT w Administracji, które odbędą się w dniach 20-21 lutego 2014 w Jastrzębiej Górze. Na warsztatach każdy z uczestników będzie mógł zapoznać się z nowymi technologiami, również tymi dostępnymi w naszej ofercie. Jednym z tematów, który poruszony zostanie podczas warsztatów będzie monitorowanie infrastruktury IT za pomocą narzędzi open source.

Więcej informacji o wydarzeniu tutaj: link

Zapraszamy na warsztaty EWOLUCJA W DATA CENTER

Wspólnie z naszym partnerem firmą Cisco oraz firmą Citrix organizujemy warsztaty techniczne dotyczące ewolucji rozwiązań w Data Center.

Nabliższe spotkanie odbędzie się 11 lutego 2014 w Gdańsku.

Trattoria la Cantina
ul. Dębinki 7D/1
80-211 Gdańsk
.

Krótka agenda spotkania poniżej:

 9:00 Rozpoczęcie śniadaniem
Ewolucja Data Center: od statycznego do dynamicznego DC (Cisco Unified Data Center)
NetScaler: połączenia świata sieci i aplikacji - sterowania ruchem aplikacyjnym.
Nieprzerwane, bezpieczne i wydajne działanie usług – właściwości NetScalera.
Platformy NetScaler – różnorodność i integracja:
  • Platformy wirtualne
  • Platformy sprzętowe
  • Integracja z rozwiązaniami rodziny Nexus
13:00 Zakończenie

Serdecznie zapraszamy do rejestracji pod linkiem: REJESTRACJA

Odnowienie specjalizacji Cisco Gold: Advanced Data Center Architecture i Advanced Borderless Network Architecture

Z przyjemnością informujemy, iż w dniu 23 stycznia 2014 roku przedłużyliśmy na kolejny rok  2 specjalizacje Cisco Gold: Advanced Data Center Architecture i Advanced Borderless Network Architecture.

Życzenia

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz zbliżającego się Nowego Roku, wszystkim Pracownikom, Partnerom, Klientom oraz Sympatykom naszej firmy składamy najlepsze życzenia!

Cisco Connect 2013

Z przyjemnością informujemy, iż Sevenet jest Głównym Partnerem konferencji Cisco Connect, która odbędzie się już 26 listopada 2013 w Warszawie. Cisco Connect to ekskluzywne wydarzenie, które po raz pierwszy organizowane jest w Polsce.

W jednym miejscu spotkają się przedstawiciele świata technologii i biznesu, aby przedyskutować kwestie wpływu technologii na prowadzenie biznesu i wykorzystania jej potencjału. Gościem specjalnym wydarzenia będzie legendarny burmistrz Nowego Jorku - Rudolph Guliani oraz Peter Hinssen, autor głośnej książki "The New Normal".

Więcej informacji:
link

Cisco Secure 2013

W dniach 19-20 listopada 2013 w Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego w Warszawie odbędzie się kolejna już edycja konferencji Cisco Secure 2013. Konferencja w całości poświęcona jest zagadnieniom bezpieczeństwa sieciowego. W jednym miejscu i o jednym czasie zbiorą się nie tylko pasjonaci tych zagadnień, ale również eksperci w dziedzinie security oraz osoby poszukujące najodpowiedniejszych rozwiązań dla swojej firmy. Sevenet S.A. pojawi się na konferencji, jako Złoty Partner wydarzenia. Przygotowaliśmy dla Państwa prezentację dotyczącą ISE - jako rozwiązania nie tylko dla korporacji, a opartą o nasze doświadczenia podczas jego implementacji. Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji: https://www.ciscosecure.pl/pl/

Partnerzy

Nagrody

Informacja:

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu gromadzenia danych statystycznych. Ustawienia cookies można zmienić w przeglądarce internetowej. Korzystanie z tej strony internetowej bez zmiany ustawień cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.