2019

Trendy Contact Center 2015

Z przyjemnością informujemy, iż jesteśmy Partnerem konferencji Trendy Contact Center, która odbędzie się w dniach 22-23 września 2015. Organizatorem konferencji jest Puls Biznesu. Podczas spotkania eksperci w zakresie Contact Center postarają sobie odpowiedzieć na pytanie, czy współczesne CC jest w stanie usatysfakcjonować klienta? Które dostępne kanały komunikacji są najlepszym rozwiązaniem? Czy więcej znaczy lepiej? My zapraszamy na naszą prezentację, która postara się przybliżyć temat wideo w CC.

Więcej informacji: link

Forum Liderów Banków Spółdzielczych 2015

Z przyjemnością uczestniczyć będziemy w tegorocznej edycji tak ważnego wydarzenia dla sektora finansowego, jakim jest Forum Liderów Banków Spółdzielczych (14-15 września 2015, Warszawa). Jest to największe spotkanie decydentów banków spółdzielczych w Polsce organizowane m.in. przez Związek Banków Polski oraz Grupę BPS. Tym bardziej cieszymy się, iż wspólnie z firmą Cisco Systems jesteśmy Partnerem Generalnym FLBS.

My podpowiemy, jak wyróżnić się na tle innych stawiając na inteligentne rozwiązania WAN i WiFi, dzięki którym można być jeszcze bliżej klienta i osiągnąć zdecydowanie większą efektywnośc obsługi.

Do zobaczenia!

Sevenet sponsorem transmisji z meczu sparingowego Lechia Gdańsk - AOPEL NIKOZJA

Dnia 27.06.2015 roku odbył się mecz Lechia Gdańsk - APOEL Nikozja. Sevenet został sponsorem transmisji tego wydarzenia. Trasmisja można było obejrzeć za darmo za pośrednictwem strony www.lechia.pl

Mamy nadzieję, że dla Was również mecz był eksytujący i pełen wrażeń:)

Finance Call Center Forum 2015

Z przyjemnością infromujemy, iż wspólnie z naszym partnerem - firmą Cisco oraz spółką zależną - Seventica Sp. z o.o. bierzemy udział w kolejnej już edycji konferencji organizowanej przez Związek Banków Polskich - Finance Call Center Forum 2015, która odbędzie w dniach 21-22 maja w Warszawie. Konferencja, jak co roku zgromadzi ekspertów, praktyków i dyrektorów największych contact center sektora finansowego w Polsce. Wspólnie postaramy się zastanawić nad tym, w jakim kierunku zmierza współczesne bankowe cotanct center i co można jeszcze zrobić dla jego lepszej optymalizacji.

Zapraszamy również na naszą prezentację dotyczącą analityki biznesowej w bankowym CC oraz warsztaty dotyczące obsługi osób niesłyszących w bankach, które poprowadzimy zarówno pierwszego, jak i drugiego dnia.

Szczegóły w agendzie: LINK

Konferencja GazTerm 2015!

Z przyjemnością informujemy, iż jesteśmy Sponsorem konferencji GazTerm 2015, która odbędzie się w dniach 11-13 maja 2015 w Międzyzdrojach! Podczas panelu prezentacyjnego nasi eksperci opowiedzą o nowoczesnych rozwiązach z zakresu bezpieczeństwa sieciowego. Do zobaczenia!

Więcej informacji: LINK

Petent 2.0, czyli Contact Center w sektorze publicznym

Bardzo cieszymy się, iż wspólnie z naszym partnerem - firmą Cisco - jesteśmy Generalnym Partnerem konferencji Petent 2.0. Konferencja, której tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 22-23 kwietnia 2015 w Poznaniu, stanowi jedno z ważniejszych wydarzeń w branży zajmujacej się na co dzień rozwiązaniami CC, a dedykowana jest sektorowi publicznemu.

Więcej informacji tutaj: LINK

Konferencja "Mapy Potrzeb Zdrowotnych"

15 kwietnia 2015 roku w Warszawie odbędzie się konferencja sektora medycznego "Mapy Potrzeb Zdrowotnych". Z przyjemnością mamy możliwość wraz z Seventica sponsorować to wydarzenie i w nim uczestniczyć.

Sektor medyczny coraz większą uwagę zwraca na jakość obsługi pacjenta-klienta, tym samym poszukuje najlepszych i najodpowiedniejszych rozwiązań technologicznych, aby podnosić poziom świadczonych usług.

System Komunikacji Niewerbalnej to rozwiązanie, które umożliwia bezproblemowy kontakt osoby niesłyszącej/niedosłyszącej w placówkach medycznych. Pokażemy Państwu na żywo nasze rozwiązanie i odpowiemy na wszelkie Państwa pytania.

Zapraszamy!

Cisco Forum 2015!

W dniach 18-20 marca 2015 roku odbędzie się jedno z największych i najwazniejszych wydarzeń branży teleinformatycznej - konferencja Cisco Forum 2015, której mamy przyjemność być Złotym Sponsorem. Konferencja podobnie, jak w ubiegłym roku odbywa się pod hasłem "internetu wszechrzeczy".

Prezentacje dotyczące nowinek w ramach wszystkich technologii, spotkania z ekspertami, rozmowy biznesowe, case studies, moc atrakcji na stoiskach partnerskich oraz doskonała zabawa to tylko niektóre z doświadczeń, które zachęcają do przybycia do Zakopanego!

Więcej informacji tutaj: LINK

Konferencja "Digital dla Medycyny"

Już 26.02.2015 roku odbędzie się konferencja "Digital dla Medycyny". Sevenet wspólnie z partnerem - firmą Huawei oraz spółką Seventica Sp. z o.o. sponsoruje i patronuje tej konferencji. Porozmawiamy, o  tym w jaki sposób technologia zmienia oblicze medycyny, o wszelakich nowinkach, innowacjach sprzętowych, telemedycynie i wielu innych kwewstiach.

Więcej informacji: LINK

Gazele Bisnesu 2014

Z przyjemnością informujemy, iż uzyskaliśmy wyróżnienie dla "Gazel Biznesu" 2014 roku! Była to już XV edycja rankingu najbardziej dynamicznych małych i średnich firm, która organizowana jest przez Dziennik "Puls Biznesu".

EMC Forum 2014

Jako Złoty Partner pojawimy się na konferencji EMC Forum 2014, która odbędzie się już 13 listopada 2014 roku w Warszawie. Podczas spotkania eksperci będą mówić o najnowszych trendach i kierunkach rozwoju technologii chmurowych, oraz ich zastosowaniu w praktyce. Do zobaczenia!

Więcej informacji: link

Data Center Trends 2014

Z przyjemnością informujemy, iż Sevenet jest Partnerem konferencji Data Center Trends 2014!  Konferencja odbędzie się w Warszawie już 30 października 2014 roku. Podczas spotkania liderzy technologii będą rozmawiać o najnowszych trendach w zakresie budowania infrastruktury Data Center, przedstawione zostaną również rozwiązania zapewniające wysoką dostępność baz danych oraz systemy operacyjne wspomagające całość procesu. Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji: http://datacentertrends.pl/

Cisco Secure 2014!

Z przyjemnością informujemy, iż Sevenet jest Złotym Partnerem jednej z istotniejszych konferencji dotyczących bezpieczeństwa sieciowego, tj. Cisco Secure 2014!

Konferencja odbędzie się w dn. 7-8 października pod tytułem: CYBERBEZPIECZEŃSTWO. W świecie realnych zagrożeń.

O jakości eventu świadczy nie tylko organizator, ale również wysokiej jakości prezentacje prowadzone przez ekspertów najwyższej klasy.

Więcej informacji oraz szczegółowa agenda tutaj: link

Trendy Contact Center

W dniach 23-24 września 2014 w Hotelu Polonia Palace w Warszawie, odbędzie się konferencja Trendy Contact Center 2014. Sevenet ma przyjemność być Partnerem wydarzenia. Podczas dwóch dni trwania eventu najlepsi praktycy i eksperci w dziedzinie spróbują odpowiedzieć na pytania między innymi o możliwości optymalizacji istniejącego już Contact Center oraz najnowsze kanały komunikacyjne.

Przygotowaliśmy dla Państwa prezentację, podczas której przeanalizujemy preferencje współczesnych klientów, jeśli chodzi o komunikację oraz zaproponujemy najnowsze funkcjonalności, które podniosą jakość obsługi klientów.

Zapraszamy serdecznie!

Więcej informacji: link

Road Show Sevenet & Huawei DUAL VENDOR STRATEGY. Sukces z Huawei!

Zapraszamy serdecznie na bezpłatne warsztaty techniczne, które organizujemy wspólnie z naszym partnerem - firmą Huawei! Opowiemy o nowosciach w portfolio HUAWEI!
Przedstawimy pouczajace case study dotyczace wdrozen bazujacych na tych urzadzeniach! Udowodnimy, ze urzadzenia marki HUAWEI bezproblemowo moga współgrac z istniejaca juz infrastruktura sieciowa! Damy Wam mozliwosc zabawy urzadzeniami, sprawdzenia swoich sił i dokonania własnorecznej konfiguracji sieciowej!

Gdzie i kiedy? KRAKÓW, 28.08.14, WARSZAWA 18.09.14, POZNAŃ 25.09.14, WROCŁAW 9.10.14, GDAŃSK 23.10.14!

Szczegółowa agenda oraz link do strony rejestracyjnej tutaj: ZAREJESTRUJ SIĘ

III Finance Call Center Forum 2014

W dniach 16-17 czerwca w Warszawie odbędzie się kolejna już edycja Finance Call Center Forum, organizowanego przez Związek Banków Polskich. Sevenet wraz ze swoim partnerem - firmą Cisco ma przyjemność być Złotym Partnerem wydarzenia. Podczas tegorocznej edycji Finance Call Center Forum podjęty zostanie temat zmian zachodzących w Call Center, które bezpośrednio wpływają na generowanie wyniku finansowego instytucji.

Sprzedaż w serwisach CC w procesie obsługi klienta, techniki sprzedażowe, kluczowe wskaźniki w Contact Center, praktyczne przykłady wdrożeń technologii w CC oraz tworzenie optymalnego i przyjaznego środowiska pracy, to tylko niektóre z tematów, będących przedmiotem prelekcji oraz dyskusji w części warsztatowej konferencji.

Więcej informacji: link

Mazowiecki Konwent Informatyków 2014

W dniach 29-30 maja 2014 w Rawie Mazowieckiej odbywa się Mazowiecki Konwent Informatyków - jedno z ważniejszych wydarzeń w regionie, mające na celu integrację lokalnego środowiska informatyków zatrudnionych w różnych placówkach administracji publicznej. Sevenet bierze udział w tym spotkaniu wspólnie z firmą Huawei, jako pierwszy, bezpośredni partner Huawei w Polsce. Uczestnictwo w konwencie to doskonała okazja do wymiany doświadczeń i dyskusji nad zagadnieniami IT i ich zastosowaniem w administracji.

Więcej informacji: link

Konferencja "Ekonomia Kultura Wartości - W poszukiwaniu wartości"

Jako firma założona w Gdańsku i tym samym identyfikująca się z pomorskim biznesem wspieramy drugą edycję konferencji "Ekonomia Kultura Wartości" o tytule "W poszukiwaniu wartości", która odbędzie się w dniach 7-8 maja 2014 w Gdańsku. Wydarzenie organizowane jest m.in. przez Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej oraz przez Gdański Klub Biznesu.

Więcej informacji: link

Forum Bezpieczeństwa Banków 2014

6 maja 2014 odbędzie się Forum Bezpieczeństwa Banków, organizowana przez Miesięcznik Finansowy BANK oraz pod patronatem Związku Banków Polskich. Sevenet wraz z Cisco Systems pojawią się na tym wydarzeniu, jako Partnerzy Generalni. Przygotowaliśmy dla Państwa interesującą prezentację, dotyczącą holistycznego podejścia do kwestii bezpieczeństwa sieciowego w sektorze finansowym. Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji oraz szczegółowa agenda tu: link

Parterstwo z Citrix na poziomie Silver

Z przyjemnością informujemy, iż SEVENET uzyskał tytuł Silver Citrix Solution Advisor.

Oznacza to przede wszystkim, iż posiadamy przeszkoloną kadrę inżynierską w zakresie produktów oferowanych przez Citrix, tym samym jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom najodpowiedniejsze dla nich rozwiązania.

Citrix jest jednym z liderów w dziedzinie wirtualizacji, technologii sieciowych oraz rozwiązań typu cloud.

Partnerzy

Nagrody

Informacja:

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu gromadzenia danych statystycznych. Ustawienia cookies można zmienić w przeglądarce internetowej. Korzystanie z tej strony internetowej bez zmiany ustawień cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.