Skontaktuj się z nami

Skorzystaj z systemu Cisco Webex przez 90 dni za darmo! Rozwiązanie Cisco Webex to odpowiedź na obecne zapotrzebowanie w zakresie pracy zdalnej.

Cisco Webex to kompleksowa platforma do wideokonferencji (wirtualne obszary spotkań, komunikator, funkcja udostępniania

plików, cyfrowe tablice) - czyli idealne rozwiązanie do pracy zdalnej!

Rozwiązanie Cisco Webex to:

  • doskonała jakość połączenia wideo o rozdzielczości do 1080p, 
  • możliwość udostępniania pulpitu w trakcie wideokonferencji,
  • możliwość dołączenia do spotkania za pomocą urządzeń stacjonarnych lub mobilnych (tj. telefon, tablet, laptop, wideoterminal),
  • możliwość planowania oraz brania udziału w spotkaniach z siedziby firmy, z domu lub w trakcie podróży,
  • usprawnienie prac grupowych, dzięki możliwości korzystania z wirtualnych pokoi ułatwiających komunikację oraz przesyłanie plików,
  • prosta i intuicyjna obsługa całego systemu bez konieczności skomplikowanych instalacji i szkoleń,
  • elastyczny system rozliczeń w przypadku subskrypcji samej platformy,
  • bezpieczeństwo w procesie przesyłania, używania czy przechowywania danych.

Na czym polega promocja?

 

Sevenet S.A. jako Złoty Partner Cisco, daje możliwość skorzystania z rozwiązań Cisco Webex, na okres 90 dni kompletnie za darmo!
 
Nasi inżynierowie pomogą w instalacji oraz udzielą wszystkich potrzebnych informacji dla sprawnego korzystania z tego rozwiązania. W ramach 90-dniowego okresu testowego otrzymają Państwo pełne licencje Cisco Webex, które pozwolą na organizację spotkań do 200 uczestników w jednym czasie! Testowe środowisko zostanie skonfigurowany w ciągu jednego dnia, a użytkownicy będą mogli wspólnie pracować - bez żadnych ograniczeń.
 
Jeśli po okresie 90 dni uznacie, że jest to niezbędne narzędzie do pracy w firmie – możecie przedłużyć swoją licencję – o ofertę zapytajcie swojego opiekuna handlowego lub skontaktujcie się z nami poprzez formularz kontaktowy.

Skorzystaj z systemu do pracy zdalnej przez 90 dni za darmo!

Wypełnij poniższy formularz:

Strona jest chroniona przez reCAPTCHA, więc podlega ona następującym warunkom Google: Polityka prywatności, Warunki usługi.

Wystąpił jakiś problem podczas wysyłania wiadomości. Proszę sprawdzić, czy wszystkie pola zostały wypełnione prawidłowo. Zapraszamy także do kontaktu mailowego.

Dziękujemy za wiadomość. Odpowiemy na nią najszybciej, jak to możliwe.