pl
Skontaktuj się z nami

SEVENET S.A. jest firmą z branży IT, zajmującą się od 1997 roku dostawą zaawansowanych rozwiązań teleinformatycznych dla przedsiębiorstw i instytucji w Polsce. Od czerwca 2011 r. akcje Spółki notowane są w Alternatywnym Systemie Obrotu rynku NewConnect.

Sevenet S.A. wykonuje prace dla jednych z największych polskich przedsiębiorstw oraz instytucji w Polsce. Oferuje usługi związane z projektowaniem, wdrażaniem, konfiguracją i serwisowaniem rozwiązań w ramach następujących linii biznesowych:

  • Dostęp do sieci – przewodowe i bezprzewodowe sieci teleinformatyczne oparte na protokole internetowym (IP),
  • Systemy Komunikacji Biznesowej – systemy przeznaczone do nowoczesnej komunikacji biznesowej w relacjach B2B i B2C,
  • Systemy Contact Center – to zaawansowane platformy wykorzystywane do komunikacji z klientem, jak również usługi budowy aplikacji dedykowanych oraz wdrożeniowe oprogramowania sprzętu teleinformatycznego,
  • Data Center (centrum przetwarzania danych) – projektujemy rozwiązania serwerowe zarówno dla firm z sektora MSP, jak i dla dużych firm. Dla małych firm i zdalnych lokalizacji proponuje rozwiązania w oparciu o wolnostojące serwery lub moduły serwisowe do routerów. Natomiast w przypadku większych przedsiębiorstw, wykorzystuje skalowalne architektury, wysokowydajne serwery z wirtualizacją i odpowiednio dedykowane przełączniki.
  • Bezpieczeństwo danych – oferujemy rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo na różnych poziomach, m.in. zapobiegające atakom hakerskim, kontrolujące dostęp do informacji oraz zapewniające bezpieczną komunikację. Są to m.in. rozwiązania sprzętowe typu Firewall, systemy Intrusion Prevension System (IPS) i Network Addmission Control, serwery uwierzytelniania oraz rozwiązania programowe, obejmujące ochronę przed spamem czy kontrolę ruchu internetowego.
  • Komunikacja bez barier – to innowacyjne rozwiązanie działające w oparciu o nowoczesne rozwiązania teleinformatyczne, umożliwiające swobodną komunikację pomiędzy urzędem czy placówką, a osobami głuchoniemymi lub obcokrajowcami, zapewniające im wysoki standard obsługi.

Polityka firmy Sevenet S.A. zakłada partnerską współpracę z wieloma podmiotami z sektora IT i nowych technologii. W związku z tym, Spółka posiada liczne certyfikaty partnerskie potwierdzające jej profesjonalizm m.in. Cisco Gold Certified Partner, Microsoft Silver Data Center, Microsoft Silver Communications, Microsoft Silver Project and Portfolio Management, Zoom International Gold Partner, IBM Business Partner, NICE Business Partner i inne.

Wysoka jakość usług świadczonych przez Sevenet S.A. została poparta licznymi nagrodami i wyróżnieniami, zarówno w konkursach lokalnych, jak i ogólnopolskich, do których można zaliczyć m.in.: tytuł „Lidera Gdańskiej Przedsiębiorczości” – przyznany za utrzymanie wysokich parametrów rozwoju (2005 r.), nagroda „Architectural Excellence Partner of the Year: Collaboration” na Cisco Partner Summit 2018, tytuł "Dostawca roku 2016" podczas Procon Awards 2017, Wyróżnienie w kategorii Dostawca IT w konkursie Procon Awards 2018, a także Wyróżnienie w konkursie „Pomorski Pracodawca Roku" (2017).

RAFAŁ CHOMICZ - PREZES ZARZĄDU
RAFAŁ CHOMICZ - PREZES ZARZĄDU