pl
Skontaktuj się z nami

SEVENET S.A. jest firmą z branży IT, zajmującą się od 1997 roku dostawą zaawansowanych rozwiązań teleinformatycznych dla przedsiębiorstw i instytucji w Polsce. Od czerwca 2011 r. akcje Spółki notowane są w Alternatywnym Systemie Obrotu rynku NewConnect.

Sevenet S.A. wykonuje prace dla jednych z największych polskich przedsiębiorstw oraz instytucji w Polsce. Oferuje usługi związane z projektowaniem, wdrażaniem, konfiguracją i serwisowaniem rozwiązań w ramach następujących linii biznesowych:

  • Dostęp do sieci – stabilne, bezpieczne i skalowalne sieci LAN/WAN, w tym sieci bezprzewodowe,
  • Systemy Komunikacji Biznesowej – systemy przeznaczone do nowoczesnej komunikacji biznesowej w relacjach B2B i B2C, m.in. systemy telefonii IP, czy też wideokonferencji,
  • Systemy Contact Center – zaawansowane rozwiązania multikanałowej obsługi, wykorzystywane do organizacji współpracy i komunikacji między firmami i ich klientami, jak również usługi budowy aplikacji dedykowanych,
  • Data Center (centrum przetwarzania danych) – projektujemy i wdrażamy specjalistyczne rozwiązania sieciowe oraz serwerowe zarówno dla firm z sektora MŚP jak i dla dużych instytucji. Dla małych firm i zdalnych lokalizacji proponujemy rozwiązania w oparciu o wolnostojące serwery lub moduły serwisowe do routerów. Natomiast w przypadku większych przedsiębiorstw, wykorzystujemy skalowalne architektury, wysokowydajne serwery z wirtualizacją i odpowiednio dedykowanymi przełącznikami,
  • Cyberbezpieczeństwo – oferujemy rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo na różnych poziomach, m.in. zapobiegające atakom hakerskim, kontrolujące dostęp do informacji oraz zapewniające bezpieczną komunikację. Są to m.in. rozwiązania sprzętowe typu Firewall, systemy Intrusion Prevension System (IPS) i Network Addmission Control, serwery uwierzytelniania oraz rozwiązania programowe, obejmujące ochronę przed spamem czy kontrolę ruchu internetowego.

Polityka firmy Sevenet S.A. zakłada partnerską współpracę z wieloma podmiotami z sektora IT i nowych technologii. W związku z tym, Spółka posiada liczne certyfikaty partnerskie potwierdzające jej profesjonalizm m.in. Cisco Gold Certified Partner, Microsoft Gold Partner, Eleveo Platinium Integrator Partner, IBM Silver Partner, NICE Business Partner, Veeam Silver Partner, F5 Silver Partner i inne.

Wysoka jakość usług świadczonych przez Sevenet S.A. została poparta licznymi nagrodami i wyróżnieniami, zarówno w konkursach lokalnych, jak i ogólnopolskich, do których można zaliczyć m.in.: tytuł „Lidera Gdańskiej Przedsiębiorczości” – przyznany za utrzymanie wysokich parametrów rozwoju (2005 r.), nagroda „Architectural Excellence Partner of the Year: Collaboration” na Cisco Partner Summit 2018, tytuł "Dostawca roku 2016" podczas Procon Awards 2017, Wyróżnienie w kategorii Dostawca IT w konkursie Procon Awards 2018, a także Wyróżnienie w konkursie „Pomorski Pracodawca Roku" (2017).

RAFAŁ CHOMICZ - PREZES ZARZĄDU
RAFAŁ CHOMICZ - PREZES ZARZĄDU