Skontaktuj się z nami
Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska:

  • Projektowanie i wdrażanie systemów oraz nowych rozwiązań,
  • Przygotowywanie technicznych opisów produktów oraz rozwiązań,
  • Wykonywanie projektów koncepcyjnych oraz analiz biznesowych rozwiązań dopasowanych do wymagań oraz potrzeb klienta,
  • Konfiguracja i nadzór nad oprogramowaniem w siedzibie Spółki,
  • Konfiguracja i nadzór nad oprogramowaniem w siedzibach klientów Spółki,
  • Przygotowywanie wycen wspierających oferty handlowe,
  • Świadczenie usług wsparcia handlowego,
  • Świadczenie usług serwisowych w ramach umów podpisanych przez Spółkę,
  • Przygotowywanie materiałów szkoleniowych oraz szkolenia wewnętrzne z zakresu produktów i rozwiązań będących lub mogących znaleźć się w ofercie,
  • Uaktualnianie i zdobywanie wiedzy w zakresie obszarów oferowanych systemów i rozwiązań.

Wymagania:

  • Umiejętności komunikacyjne,
  • Doświadczenie w pracy w zaawansowanym i kompleksowym środowisku technicznym (mnogość integracji z różnymi systemami),
  • Doświadczenie w pracy na takim samym lub podobnym stanowisku,
  • Doświadczenie w obsłudze i wdrażaniu systemów,
  • Umiejętność analitycznego myślenia - diagnozowanie i rozwiązywania problemów,
  • Znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Ciekawą i dynamiczną pracę w prężnie rozwijającej się firmie z branży IT,
  • Możliwość rozwoju w stabilnej firmie o udokumentowanym potencjale rynkowym,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Szeroki pakiet socjalny,
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach,
  • Możliwość uczenia się i otrzymywania ciekawych zadań,
  • Swobodną atmosferę oraz pracę w młodym i dynamicznym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy z dopiskiem „Inżynier Systemowy”: rekrutacja@sevenet.pl
Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Na dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić poniższą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Sevenet S.A. z siedzibą w Gdańsku zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Sevenet S.A. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Galaktycznej 30A. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Pobierz ofertę w wersji PDF: Inżynier Systemowy (miejsce pracy: Gdańsk)