pl
Skontaktuj się z nami
Rafał Chomicz
Prezes Zarządu

Urodzony w 1968 r. w Gdańsku. Ukończył studia magistersko - inżynierskie w Katedrze Radiokomunikacji i Telewizji Wydziału Elektroniki Politechniki Gdańskiej.

Początek obecnie kontynuowanej ścieżki zawodowej to lata dziewięćdziesiąte, kiedy to związał się z branżą bankową (m. in. Departament Telekomunikacji Banku Gdańskiego S.A.).

Krokiem milowym było jednak przejście w 1997 do firmy Systemy Sieciowe Sevenet sp. z o.o. (poprzednika prawnego obecnej spółki Sevenet S.A.), początkowo na stanowisko Inżyniera Systemów Teleinformatycznych, aby w latach 1998-2008 objąć funkcję V-ce Prezesa ds. Technicznych – a po przekształceniu w Sevenet S.A. – funkcję V-ce Prezesa ds. Sprzedaży (2008 - 2009).

Od 2008 r. był Członkiem Rady Nadzorczej Stoczni Remontowej NAUTA S.A., a w latach 2008 - 2009 był Członkiem Rady Nadzorczej Zakładu Energetycznego Toruń Energohandel sp. z o.o.

Od 2009 r. Rafał Chomicz pełni obowiązki Prezesa Zarządu Sevenet S.A., realizując strategię rozwoju spółki i zarządzając m.in. obszarem handlowym.