pl
Skontaktuj się z nami
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Obsługa i wsparcie klientów,
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów,
  • Aktywna pomoc w licznych projektach,
  • Współpraca z innymi zespołami,
  • Świadczenie usług wsparcia handlowego,
  • Uaktualnianie i zdobywanie wiedzy w zakresie obszarów oferowanych systemów i rozwiązań,

Wymagania:

  • Umiejętności komunikacyjne,
  • Podstawowa wiedza z zakresu bezpieczeństwa komunikacji w sieciach komputerowych,
  • Znajomość technologii i produktów sieciowych Cisco,
  • Bardzo dobra znajomość protokołu IP,
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację,
  • Certyfikat Cisco CCNA mile widziany,
  • Prawo jazdy kategorii B,

Oferujemy:

  • Ciekawą i dynamiczną pracę w prężnie rozwijającej się firmie z branży IT,
  • Możliwość rozwoju w stabilnej firmie o udokumentowanym potencjale rynkowym,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Szeroki pakiet socjalny,
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach,
  • Możliwość uczenia się i otrzymywania ciekawych zadań,
  • Swobodną atmosferę oraz pracę w młodym i dynamicznym zespole,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy z dopiskiem „Młodszy Inżynier Systemowy”:

rekrutacja@sevenet.pl

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Na dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić poniższą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr. 133 poz. 883).”

Pobierz ofertę w pliku pdf: Młodszy Inżynier Systemowy

Dołącz do nas! Wyślij swoje CV!